Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert csinalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert csinalta ezt? Ezek utan meg talalkoznatok vele?

Figyelt kérdés
23L vagyok, a sac 27. Csutortokon beszeltunk utolso alkalommal, akkor elment a tesojahoz, mert lecsereli az autojat. Vasarnap mikor tudtam, hogy mar itthon van, rairtam. Latta, de azota se irt vissza. Nem volt alkalmunk eddig talalkozni azert, mert nekem egyetem, vizsgak, lakast kellett rendezni, miegymas. Folyton azt mondogatta, hogy alig varja, hogy hazajojjek es talalkozzunk es erre sehol semmi...
2016. jún. 22. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs, nem én vagyok az a srác,hogy tudjam, hogy mit miért csinál.


Lehet,hogy nem érdekled, ennyi az egész, mert aki fontos nekünk, arra mindig szánunk időt.

2016. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is passzolok.

Nem tudhatjuk, mi van a háttérben, mit gondol a srác, stb.

Ezt csak ő tudja, vele kell megbeszélned.

Mióta vagytok együtt?

Abban egyetértek az elsővel, hogy ha valakit érdekelsz, akkor keres.

2016. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyutt. Ismerkedtunk csak, es azt beszeltuk, hogy szerdan (azaz ma), vagy valamelyik nap talalkozunk. A fura szamomra az volt, hogy gozerovel hajtott, hogy megismerjuk egymast, folyton erdeklodott, hogy mi ujsag, miegymas... Aztan mara sehol semmi...
2016. jún. 22. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem közben talált mást, aki érdekli, de téged sem akar lekoptatni, hátha a másik csaj nem jön be.
2016. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!