Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Most akkor mit szeretne? Csináljal valamit?

Figyelt kérdés

Hali.

Van egy lány akivel pár hónappal ezelőtt beszélgettem neten. Nem ismerjuk egymást személyesen bár én tudom hogy ki ő mert van egy közös ismerősünk. Mikor rá írtam az a baj hogy volt már barátja. De kedves volt és éreszhető volt hogy szimpatikus vagyok neki. Talit és ismerkedést vissza utasította mert van barátja. Megírta hogy csak azért nem okés a dolog mert kapcdolatban van. De én írtam tovább válaszolt is de végül azt írta hogy pasija van és így nem akar más sráccal beszélgetni. Tiltott is. Viszont pár napja levette a tiltást. Mikor észre vettem küldtem neki egy like jelet de nem válaszolt rá semmit. Barátja még mindig megvan neki. Ha nem akarna semmit miért vette le a tiltást? Sztm nem akar ő írni pasija miatt de lehet hogy várja hogy el kezdjek írni neki megint. Vagy lehet hogy csak rájött h tulzott a tiltassal es ezért vette le?

Szerintetek most mivan? Csináljak valamit? Vagy mit akart ezzel?


2016. ápr. 10. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet egyszerűen úgy gondolkozni,hogy aki kapcsolatban van,az tabu?Foglalkozz a szingli csajokkal,van belőlük bőven ezen a bazinagy bolygón.Ha annyira érdekelnéd ezt a csajt,akkor otthagyná a pasiját és téged választana.

19L

2016. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te semmit se csináljál.


Azért tiltott le, mert leverted neki a lécet a nyomulásoddal. És azért vette le a tiltást, mert nem haragtartó.


Szóval higgadjál le szépen, és vagy fogadd el, hogy csak barát vagy, vagy keress mást.

2016. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!