Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd megtetszeni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd megtetszeni a barátom legjobb barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jól kijövünk egymással barátommal, tudom, hogy senki nem fog szeretni az életben annyira, mint ő, viszont van egy kis gond. Kezd megtetszeni a barátom legjobb barátja. Ha a közelemben van egész máshogy érzem magam, és úgy érzem, ő is küld jeleket felém... Barátom is megérezhetett valamit, mert féltékeny a legjobb barátjára, aki a minap tett nekem egy elég félreérthető megjegyzést, barátom pedig ezt megtudta, és eléggé mérges lett. Egyébként barátom néha megfojt a szeretetével, túlaggódja a kapcsolatunkat, állandóan azt akarja, hogy vele legyek, akkor is, ha én esetleg egy kis magányra vágyom. Mit tegyek? Félek, hogy még jobban meg fog tetszeni a srác, jól kijövök vele nagyon, de a barátomat meg nem akarom megbántani.

2016. jún. 22. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed...
2016. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga alatt vágja a fát a partnered ezzel a gyerekes birtokló hozzáállásával. Gyakorlatilag kezd a hal kicsúszni a kezei közül, mert szorítja nagyon. Tartsd kicsit távol magad a sráctól és a barátodtól is, hogy elmélyülhess magadban, ki is kell neked.
2016. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogyan gondoltad áttpártolni a legjobb barátjára? És utána? A végén két szék közül a pad alatt leszel, mert barátok nem vitáznak nőn ezt jobb ha tudod. Amúgy meg ha nem kell a párod vagy sok neked, akkor szakíts és keress egy teljesen kívülállót. Ebből jó nem sül ki az tuti!
2016. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek? Félek, hogy még jobban meg fog tetszeni a srác"


Kerüld el és ne gondolj rá. Ha feltűnik nekik és megkérdezik miért kerülöd, mondd, hogy mert nem akarod, hogy a barátod féltékeny legyen (hiszen az, szóval ez hihető indok). Ha ott a barátja, te inkább menj barátnőzni.

2016. jún. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!