Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy került sor a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy került sor a szexre legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy akinek a legjobb barátja ellenkező nemű és lefeküdtek egymással az hogy jött, meg hogy történt meg pontosan? Nem tervezek ilyesmit csak nem tudom elképzelni hogy hogy történhet meg és hihetetlenül kíváncsi vagyok rá:D előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. jún. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csodákra képes.
2016. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És aki esetleg nem alkohol hatása alatt tette meg?:D
2016. jún. 9. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Testi lelki jóbarát? Számomra a lepedőgyűrés után azért ugrana a kapcsolat egy kategóriát a negatív tartomány felé...ezért nincs is fiúbarátom...
2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt, kb 18-19 évesen és szó szerint a véletlen hozta össze.

Nem tartottuk sokkal tovább a kapcsolatot, de a dologhoz köze lehetett annak is, hogy túl fiatalok voltunk.

2016. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
9 éve az egyik legjobb barátom. Be voltunk b aszva, mindketten egyedülállóak voltunk -adta magát a helyzet. A barátságon semmit nem rontott, azóta is az egyik legfontosabb ember az életemben, akire bármikor számíthatok. 32F
2016. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szornyu de nem emlekszem, hogy miert es hogy kezdtuk nyilvan mert bem jelentett semmit, azota is legjobb baratok vagyunk.
2016. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!