Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haver aki talán még sem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver aki talán még sem túl jó haver?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy haverja aki szimpatikus srác meg minden, nem gondolnék róla semmi rosszat, de ma anya bogarat ültetett a fülembe... Ő úgy érzi, mintha szándékosan összeakarna ugrasztani minket a párommal... Aztán lehet, h rossz a meglátása, de elgondolkodtam és kezdem az elejéről, h ti mit gondoltok:

Májusban a párom este felhívott, h a haverjával elmennek egy közeli városban lévő fesztiválra, mert a gyerek megy egy csaj után és a barátomat elhívta magával, h kísérje el őt. A párom nevetve hívott fel ezzel és hozzá tette a haverja, h a csajó hoz egy barátnőt is magával, h a barátom ne unatkozzon... A barátom persze mondta, h szerinte a haver csak viccel ezzel. Ezt hallva persze előbújt belőlem a kisördög és összevesztünk. Aztán felajánlották, h akkor menjek el velük. Végül ez lett a vége és én is mentem erre a fesztiválra. A csajóval egy kávézóban volt a tali és lám, ott volt vele a beígért barátnő... Nyeltem egyet, h fő, h ott vagyok és kész!

Pár napja a párom, h elmegy ehhez a pajtijához a munkahelyére beszélgetni. A gyerekhez jött egy csajszi ügyfél és finoman ajánlgatta a lánynak, h foglaljon helyet a párom mellett, a páromnak meg:" Szerintem nem fogod bánni ha ilyen helyes csaj ül melléd!" Ekkor a csaj megszólalt nevetve a barátom felé fordulva: "Én ismerem a barátnődet amúgy!" A haverban meghűlt a vér.

Anyumnak az a véleménye, h szerinte féltékeny ez a barát, hogy ennyire boronálni akarja őt mindenféle ismert-ismeretlen nővel. Erre mondjuk sosem gondoltam, mert ritkán mennek ki, inkább facen beszélgetnek egymással, de most, h ezt elmondta, belegondoltam és lehet benne valami... Szerintetek? Nem befolyásol anyukám ,mielőtt valaki ezt hozná ki a dologból! Érdekel a ti véleményetek is! :)


2016. jún. 23. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem kedvel téged, de az is lehet hogy csak simán poénkodik azon, hogy a barátod foglalt, és már nem kezdhet ki lányokkal. Éna féltékenységet kizárnám.
2016. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán igaza lehet anyukádnak.
2016. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!