Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet jelent ha egy haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet jelent ha egy haver srác akivel mostanában sok időt töltök együtt ölelésnél azt mondja nekem, hogy "ezt egész nap el tudnám viselni"?

Figyelt kérdés

Kérdeztem tőle, miért?

Válasz: Mert olyan nagyon jó.


2016. jún. 8. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kurelni akar.
2016. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy szimplan keves a gyengedseg az eleteben.
2016. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ölelegetni a haverjaimat, szal ja, ez már többet jelent. Ennél egyértelműbben nem is lehetne megfogalmazni, hogy többet akar.
2016. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiak ilyet akkor mondanak, ha akarnak valamit. Megkérdezni meg hülyeség így egyenesen a miértet, mert úgysem fog kapásból szerelmet vallani.
2016. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek ölelegeted, ha csak havernak tartod?
2016. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, neked nem esik jól ha megölelnek. Túl sokat látsz bele a dologba.
2016. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!