Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elengedni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni magam szex közben. Van erre valami jó taktika vagy amire gondolhatok?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja lazuljak el mert ez lehet az oka annak hogy nem élvezem a fiút ahogy bennem van.
2010. ápr. 13. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ez elég gyakori probléma. A többeiknek igaza van.

Gondolj arra,hogy mennyire szeret és,hogy te is Őt,és hogy minnél jobban ellazulsz,annál jobb lesz neki is.

De a legjobb,hha nem gondolsz semmire.

Nyugi! Ne görcsölj!

2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jóga / Pilates sztem :)
2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii:)
2010. ápr. 13. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj lazulni 1kis piával.1-2pohárka oldja a feszültséget.
2010. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
hogy a f*szba nem lehet ellazulni? ilyen baromságot... aki görcsöl, az bele se kezdjen, k*rvára égő lehet, ha a partnered arra vár, hogy lazíts már, de ha valaki ilyen szánalams, hogy akarja de nem íbrja, az menjen kapálni inkább...
2010. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsóak:

az a szánalmas, hogy így gondolod.. bár nem lehetsz valami IQ bajnok


bocs az offért

2010. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!