Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy a nagy korkülönbség ellenére összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves, aranyos 27 éves fiú ismerősöm (sokkal fiatalabbnak néz ki amúgy) és nekem nagyon tetszik, de félős vagyok és a korkülönbség is visszatart abban hogy én kezdeményezzek, félek a csalódástól mert nekem tényleg nagyon tetszik. Félek hogy a barátságunk is tönkre megy ha visszautasít, de még elkerülni sem tudnám hogy akkor ne találkozzunk mert egy helyen dolgozunk szóval heti 2-4 alkalommal így is úgy is látnám. De nem is bírnám ki hogy ne lássam többet. Sokat szoktunk hülyéskedni, szemezünk mindig, már sokan mondták is hogy olyan mintha egy pàr lennénk. Szerintetek most mit tegyek?? Szemezzék vele tovább hátha veszi a lapot (bár már egy hülye is látja annyira feltűnően csinálom) vagy valljam be neki lesz ami lesz??? Vagy mi erre a jó megoldás ??? Légyszi segítsetek, soha nem voltam még ilyen tanácstalan.

Ha lehet akkor normális válaszokat írjatok, köszi!

Egy nagyon kétségbeesetten tanácstalan 16/L


2016. jún. 24. 21:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui.: Ő nem olyan srác hogy csak meg akarna dugni.
2016. jún. 24. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig mindentől csak félsz, akkor neked tulajdonképpen milyen életed van? Akár már el is áshatnád magad csúnya szóval, ha ennyire rettegsz még attól is, hogy levegőt vegyél.


Szerintem felejtsd el, te egy nagyon fiatal tini vagy, még iskolás is ráadásul, teljesen tapasztalatlan, más életszemlélettel más igényekkel.

Egy 27 éves férfi már dolgozik, már a családalapításon jár az esze.


Inkább a saját korosztályodból válogass.

2016. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nagy a korkülönbség, de nálunk még nagyobb volt,amikor megismerkedtünk. A különbség "csak" az, hogy én akkor idősebb voltam nálad. Én akkor voltam 21, ő meg 35. Még ma is együtt vagyunk. Ha te úgy látod, hogy elég érett vagy hozzá, és ő sem úgy viszonyul hozzád, mintha az "apád" lenne, magyarul nem érezteti veled azt, hogy ő az idősebb ezért ő tud mindent jobban, akkor talán még működhet is. Szerintem legyél óvatos, de próbáld meg! Különben talán ott marad benned a kétség, hogy mi lett volna, ha? Csak legyél óvatos!

25/N

2016. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még. Egyáltalán nem néz le azért mert fiatalabb vagyok, nem "apáskodik" felettem. Szerintem érettebb vagyok a koromnál (persze tudom mindenki ezt mondja) de tényleg nem olyan vagyok aki minden héten diszkóba jár piál meg cigizik, inkább olvasok vagy megnézek egy filmet vagy elmegyek a barátnőmmel moziba, kávézni. Ő sem ilyen, nem dug meg minden második lányt. És szerintem természetes hogy félek, rá mehet a barátságunk. De ugye kockázat nélkül nincs nyereség! ;)
2016. jún. 24. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 27 eves felnott ferfit még fiukent aposztrofalsz, akkor nem fogod megerteni, hogy miert kellene meg varnod ezzel. O ferfi, te pedig egy tinilany. Igy meg nem erzed a szakadekot, de kesobb oriasi lenne, ez az irasodbol is vilagos. Varj meg egy par evet.
2016. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az érettség nem attól függ, hogy ki mit csinál a szabadidejében, hanem hogy hogy viselkedik a hétköznapokban, és az élettapasztalata miatt megfelelően tud kezelni többféle helyzetet.


Szerintem is éretlen vagy, de ezzel nincs semmi gond. Néha érintsd meg, hogy lásd hogyan reagál. A legtöbb 27 éves nem gondolozik a családalapításon, mivel nálam is ők a célcsoport, így tudom. Szerelmet persze keresnek, de a tizenévesek is azt keresik. Szerintem semmi gond nem lesz, egy próbát megér.

2016. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fogalmazásomból nem derül ki mennyire vagyok érett, azért fogalmazok így hogy minél jobban lerövidítsem mert telefonról írok. És lényegtelen hogy most fiúnak, férfinek, pasinak, hapsinak, csávónak vagy éppen srácnak hívom, Én most fiút írtam és kész, mondjuk azért mert olyan mint egy nagy gyerek, benne van minden hülyeségben, mindig bohóckodik. De köszi a választ ment a zöld pacai!
2016. jún. 24. 22:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, majd igyekszem megérinteni!
2016. jún. 24. 22:35
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
NEM! Ha pasi erre nyitott, akkor nem normális. Te meg ismerkedj egyelőre korodbeliekkel.
2016. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!