Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek össze jönne velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jönne velem?

Figyelt kérdés

Én roma lány vagyok ő meg ilyen "úri" ... de nem beképzelt mert mindig koszon van amikor ô koszon ram van amikor én és van olyan hogy egy nap többször is koszonunk egymásnak és már nevetünk :D meg ha kocsival megy a faluba akkor is koszon.... és ez elegge jól esik. De ő ilyen mindenkinek koszon akit ismer mert amigy kicsi faluban lakunk és ismeri a két család egymást de nem vagyunk jóban. En nagyon bele estem ebbe a fiúba és neki is bejovok tudom de felek hogy nem mer ő se kezdemenyezni mert azert más a családunk stb.......

Amugy normális ciganyok vagyok attól független h az apam sokat iszik de dolgozik mindenki és nem vagyok buták se semmi.....

Szerintetek lehet valami?

Fiatalok vagyunk még 'D


2016. jún. 25. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Neki több diplomája is van en meg sajnos ott hagytam a sulit 😞
2016. jún. 25. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Meg kell próbálni, másként nem derül ki. Ha nem megy magától, akkor neked kell megtenned az első lépést. Mi ebben nem tudunk segíteni, nem ismerünk titeket és azt sem, hogy a két család miért ellenséges.

2016. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gy van,ahogy a 2-es írja! Meg kell próbálni.
2016. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem ellenséges a két család , csak koszono viszonynal tobb nincs....

A báttya is rendes a szüleit nem nagyon látom bár ok kicsit bunkónak tűnnek még a húga is :D

2016. jún. 25. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:
És ti összejonnetek velem az ő helyében? A leírtak alapján
2016. jún. 25. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmi nem derült ki rólad. Ebből kiindulva nem is szól ellened semmi:)
2016. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
eleve ha bizonytalan mik a szempontok, akkor nehéz megitélni mi lehet. hajts rá... ha ez lehetséges... ha nem, akkor meg reménykedj
2016. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!