Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen tényleg létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket ma olvastam, és eléggé ledöbbentem.

Őszintén, nálatok tényleg ez a helyzet, hogy a félénkebb, visszahúzódóbb, "jófiú" típusú srácokat így kiskutyaként tartjátok magatoknál? Csak azért, hogy ki legyenek használva, majd ha unná, akkor megint dobtok "csontot" nekik, hogy közeletekben maradjanak és így növeljétek az egótokat?

Be kell, hogy valljam, hogy kicsit mintha magamra ismernék ebben a cikkben, mármint van egy lány, akibe titkon eléggé bele vagyok zúgva, próbáltam már elfelejteni, de sajnos nem megy. Ha nem beszélek vele, akkor hiányzik, ha beszélek akkor felvidulok. Sokszor szokott dicsérni, stb.., ami megmondom őszintén jól esik, mert eddig sajnos nem voltam sikeres a nőknél, és nem vagyok ehhez hozzászokva. Szóval ez lenne a csontdobálás, és ő ezt tudatosan játszaná? Megmondom őszintén egy rendes lánynak ismertem meg, de ez a cikk egy kicsit ledöbbentet.

Őszinte válaszokat kérnék, köszönöm előre is! 22/F



2016. jún. 26. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

El se hiszem, hogy fiú létedre ilyen női szennylap baromságokat olvasol.

Én nem olvasom, pedig lány vagyok.


Ami oda van írva meg általánosítás, kész pont.

2016. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

1. A Velveten köztudottan profi írók/újságírók írnak szándékosan megosztó, provokatív cikkeket (olvasói levélnek álcázva) a magasabb kattintásszám elérése érdekében.

2. Igen, vannak érzelmileg felszínes emberek (nők és férfiak), akik másokat tárgyként használnak. Nárcisztikusnak hívják őket. Sokan vannak. Egészséges személyiségű ember messzire elkerüli őket.

2016. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Üdvözöllek a 21. században. Minden nő ezt csinálja.
2016. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt itt egy kérdés, abba volt hyperlinkelve, ezért olvastam el.
2016. jún. 26. 18:54
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Az ugye meg sem fordult a fejedben, hogy a nőkre emberként és barátként tekints, ugye? Hogy attól még mert tényleg nem akarnak tőled semmi olyat, szerethetnek őszintén emberként és barátként?? Ha neked ez kevés vagy nem hiszed el, akkor veled van a baj.
2016. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

5-ös, de képzeld van!

Sőt, még szeretőm is van. Nem a levegőbe beszélek, és nem is megkeseredettségemben!

2016. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, őszintén remélem, hogy nőtársaim többsége nem ilyen szívtelen.

A legjobb barátom fiú. Soha nem tudnám kihasználni. Nem dobnék "csontot". Ha dicsérem, biztatom, támogatom, azt komolyan is gondolom, és nem azért teszem, hogy velem maradjon kiskutya módjára. Mindent megtennék érte. Nem tudnám becsapni.

Elvárom, hogy ne adjon mindig igazat, elmondja a negatívumokat is, hisz ez is az őszinte kapcsolat része, és bele kell, hogy férjen.

Barátok és lelki társak vagyunk, és nagyon szeretem.

A kérdésedre válaszolva, nem, nem kiskutyát tartok, ne egy nő alapján ítélj, és bízz a barátodban/szerelmedben.

35N

2016. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De, akár hiszed, akár nem sok lány barátom van. Viszont ez a lány teljesen más, tőle annyi pozitív visszaigazolást kaptam, mint még soha senkitől, és sajnos ezekbe mindig többet gondolok bele, mint ami a valós tartalmuk lehet. Ezért rossz most ez az állapot, és nem tudom, hogy mit gondoljak.
2016. jún. 26. 19:13
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
létezik hát ezt hívják friendzonának szinte minden nőnek van ilyen alatvalója
2016. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
A friendzone nem létezik. A pasik találták ki arra, amikor ők dugni akarnak, a nő nem, ők ezt tudva mégis sündörögnek és panaszkodnak.
2016. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!