Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elrontottam?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmet vallott nekem, és én is többet érzek iránta. De nem reagáltam jól, azaz hogy sehogyse. Sőt, azóta sikerült nagyon meg is bántanom a srácot, mert nem elég hogy nem foglalkoztam vele, még bunkó is voltam.

Egyik barátnőm világosított fel, hogy ez az egész mit jelentett. Olyan estlenül mondta azt amit mondott, de én se vagyok az érzelmek meg a szavak embere, nem értek az emberekhez se. Nem is értettem miről beszél.. .

De most nagyon megbántottam, azt hiszem szóba se áll velem. Szerintetek hívjam fel hogy találkozzunk, és beszéljek vele? Mit mondjak?


2016. jún. 28. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele. Akár ezt is elmondhatod amit itt leírtál, és akkor tudja ő is min kell javulnia.
2016. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóba fog állni veled,ha nem egy tapló. Elrontottad igen,de azok alapján amit itt leirtál nem szándékosan és simán jóvá teheted. Szégyelli magát, de ha elég határozott vagy ,akkor simán meg fogjátok tudni beszélni. Azért voltál bunkó,mert érzelmileg Te is fejletlen vagy még, egyszerüen igy reagáltál.. Pontosan ugy,ahogy az emberek egy nagy része tenné hasonló helyzetben.
2016. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami történt Mond h nem értetted de te is tobbet erzel iránt s szeretnél vele találkozni.
2016. jún. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!