Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mindent elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit csak látásból ismerek, de egyértelműen tetszünk egymásnak. Viszont legutóbb mikor láttam, éppen beszélgettem egy barátnőmmel, és nem láttam, hogy ott a srác,és azt mondtam valamire, hogy de szar. És mikor megláttam, rám sem hederített. Lehet, hogy ezzel a csúnya szóval "kiábrándítottam"? :(

2016. jan. 19. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Majd lesz másik.
2016. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket kérlek a Tini párkapcsolatok kategóriában tedd fel!
2016. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Azért mert gagyi az életem, attól még felnőtt vagyok...
2016. jan. 19. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy 21 éves vagy, ez még nem a felnőtt párkapcsolati témába való kérdés. Ennyi erővel a politikusok bármilyen kérdést csak a Politika kategóriában tehetnének fel. A homokosok meg csak a homoszexualitás kategóriában, még akkor is ha a múlt heti lottószámokat kérdezik meg.
2016. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, tényleg olyan, mint amiket anno általános sulis időkben tettünk volna fel itt :) Olyan kis aranyoska, de inkább tini kategória.
2016. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés valóban a Tini párkapcsolatok kategóriába sorolandó. Azért oda, mert a nagycsoportos korosztály még nem kapott külön topicot ebben a témakörben.

De, hogy válaszoljak rá: kizártnak tartom, hogy kiábrándult volna belőled. Elhiheted, hogy haveri körben ő sem ugyanazokat a kifejezéseket használja, mint amikor az anyukájával beszél. Inkább az lehetett az ok, hogy a barátnőd is jelen volt.

2016. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!