Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baba/babám-ozás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baba/babám-ozás a pasiknál?

Figyelt kérdés
Általában nincs bajom a becézésekkel, de ettől az egytől rosszul vagyok, manapság meg már szinte mindenki így hívja a barátnőjét. Lépten, nyomon ezt hallom, még dalszövegekben is, én meg legszívesebben kirohannék a világból tőle!! Szó szerint a rosszullét kerülget a hallatán. Srácok, muszáj ezt?? 😲

2016. jún. 28. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem manapság kezdődött el, már száz éve is babám-nak szólították a párjukat az emberek, férfiak és nők is. Most megint divatba jött. De ez nem csak nálunk, hanem a világon szinte mindenhol elterjedt, pl az angolban a baby. Az részemről rosszabb, ha úgy mondják: bébi, béjb mintha rendesen kimondanák, hogy babám.

Az meg, hogy neked nem tetszik még nem fogják betiltani.

2016. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Én a hozzám közel álló barátnőimet, nő ismerőseimet is így becézem már hosszú évek óta: bébi, babám, babuka, drágám, édesem, bogyókám, puncikám

Még sosem szóltak érte h valamelyik nem tetszik.

2016. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Lépten, nyomon ezt hallom, még dalszövegekben is"

Csak nem a Justin Bieberes Baby baby baby oh számra gondoltál? :)

2016. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Puncikám 😨

Jéézus!!

A többivel nekem sincs bajom (a puncikámat még hál Istennek nem hallottam, de azért ütnék), csak a babámmal.


Nem, nem Justin Bieberre gondolok...

2016. jún. 28. 13:48
 5/7 Komolyan mondod? ***** válasza:

Ezer éve ez megy már...

Engem nem zavar, a babámozás még a "normálisabb" megszólítások közé tartozik!


Voltam már bébike, puncika, cunika, nunika, popika, mami-ne kérdezd, hogy ez hogy jött a pasinak. :D Csöcsös-nincs nagy mellem. :D És még sorolhatnám!

Szerintem nem bántó szándékkal mondjuk ám.

Megértem hogy nem tetszik, de olyan komolyan sem kell venni, hogy "kirohanj a világból". :D

2016. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Puncikám?

És arra a válasz a fütyikém?

2016. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, gyerekekkel foglalkozom. Az összeset babámnak hívom, kamaszkorig bezárólag.

Ez csak egy buta becézés, ami manapság megint divatos, nincs benne semmi szexuális felhang. Ha téged nem hív így a párod (nyilván, ha egyszer zavar), akkor miért idegesít?

Egyébként meg nem használja minden pasi, engem se hívtak így soha. Nem vagyok babás. :) Engem meg pl. a manó megszólítás kerget őrületbe, ez van. :)

2016. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!