Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél spermadonor? Mi az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél spermadonor? Mi az ami miatt vállalnád?

Figyelt kérdés

Férfiak ha egy nő felkérne titeket spermadonornak, belemennél?

A nő le is feküdne veletek de csak a baba miatt, kapcsolatot viszont nem akarna.



2016. máj. 6. 21:07
 1/9 90-ben született F.. ***** válasza:
57%
Nem. Nem vállalnék szerepet olyan gyermek nemzésében, akinek nem lehetek jelen az életében.
2016. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
a rendes spermadonorság nem így megy.
2016. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, lenne egy gyerekem, akihez az égvilágon semmi közöm nem lehet. Én így nem tudnék élni... és szerinte bolond aki ilyet csinál...

Te örültél volna kedves kérdező, ha nem ismered az édesapádat? Ha esetleg ebben a helyzetben nőttél fel, akkor ez így jó volt, tetszett ez a gyerekkor?


Szerintem ez nagyon nem helyes...

2016. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NL2010 ***** válasza:
76%
Én viszont vállalnám. Miért is ne, ha egyszer valakinek ekkora örömöt szerezhetek vele, nekem meg semmibe se kerül? ;)
2016. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
lennék, ha a nő jól néz ki, mert csúnya gyerekhez nem asszisztálnék. lesz elég baja az életben, nem kéne még egy ilyen handicap is induláshoz. azért vállalnám, mert van bőven kihasználatlan kapacitás, egy jól sikerült gyerek már van, és tudom, hogy általában a nőknek a teljes élethez hozzátartozik a gyerek, de nem mindenkinek jön össze, különböző okok miatt.
2016. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Vállalnám ha ezzel hozzásegíteném a gyerekhez a hosszadalmas,megalázó hivatalos eljárások helyett,és nekem nem járna kötelezettséggel.
2016. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Dehogynem járna kötelezettséggel. Bármikor történhet utána DNS vizsgálat..
2016. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aztán fizethetném a gyerektartást évtizedekig. Nem, köszi.
2016. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam, de nem szexért, és csak tényleg segíteni akartam.
2022. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!