Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok egyre. Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egyre. Többet a volt páromra?

Figyelt kérdés
7 éve mentünk külön, 2 évig voltunk együtt, ő volt mondenben az első. 7 éve vagyunk együtt a férjemmel van 2 gyönyörű.gyermekünk. a kapcsoltatunk nem a legfényesebb. Sokat veszekszünk. Pár hete nagyon sokat gondolok az exemre főleg mióta láttam. Mindig olyan programokat találok ki ahol ő os ott van. Lehet azért mert a jelenlegi kapcsolatom nem a legjobb vele meg majdnem minden jó volt?
2016. jún. 28. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan azért és mert az emlékek megszépülnek, és még azért is, mert az elsőt soha életében nem felejti el az ember.
2016. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eltűnnek azok a fránya negatív emlékek ha hosszú idő telik el, és hajlamosak vagyunk azt hinni, minden milyen szép volt. Nekem is de szép volt az elsővel, sokat nevettünk, jókat utazgattunk, a szex is de jó volt! Ja, mégsem, önző volt aki lelki szemetesládának használt, azért lett vége.

Néha nem árt visszaemlékezni a miértekre sem.

Itt az exed nem játszik igazi szerepet, csak a saját megromlott viszonyotok a férjeddel. Azon kellene inkább gondolkodni, hogyan lehet javítani, érdemes -e egyáltalán.

2016. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gondolok az exeimre, jó és rossz dolgokra is, de ettől függetlenül a páromat szeretem és ő az igazi.
2016. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!