Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a párotokkal fürdeni, illetve előtte wc-zni, büfögni/fingani?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy kinek mi fér bele, mennyire másztok egymás intim szférájába, kinél mi "elfogadott" és mi nem.


(Tiszteletben tartom mindenki véleményét, és nem a lepontozásra megy a kérdésem + vitát sem akarok kelteni!)


2016. jún. 28. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk egyutt furdeni. Pisilni is egymas elott, a tobbit nem, amiket leírtál. 3 eve vagyunk hazasok, egy kisbabank van. 29N 37F
2016. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
igen , csak pisi , igen, igen néha tartunk fingó versenyt :D
2016. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fürdeni igen.Büfögni is néha,meg ha pont nagyon kell pisilni,akkor nem zavar,ha ott van.Fingani diszkréten,de ha hangosabb,akkor röhögünk.Ő mindent csinál előttem simán,garantálva a nevetőgörcsöt.4 éves házasok vagyunk.29/N
2016. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

7 éve vagyunk együtt, 30+ pár vagyunk.

Együtt fürdés alap, pisilésnél is szabad a fürdő, ha éppen ott van a másiknak dolga. Egyedül a nagy dolog történik zárt ajtóknál. Büfi/Puki is belefér, engem nem zavar, elvicceljük, ha ő csinálja. Én (a nő) igyekszem ezeket szolidan csinálni, de néha-néha azért nem sikerül, olyankor bocsánatot kérek, de csak nevetünk rajta.

+ ha éppen megvan a havi olyankor a fürdés és a pisilés is zárt ajtóknál történik.

Amúgy nem nagyon van köztünk tabu.

2016. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaki kivételével.
2016. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
94%

Én szeretnék a párommal fürdeni,de ő inkább egyedül szeret..(úgy kényelmesebb végülis..)

Pisilés az nyitott ajtónál történik,sőt ő még a nagy dolgát is tudja nyitott ajtónál végezni (én nem)

Fingani és büfögni is csak ő szokott

2016. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Fürcsizni nem nagyon szoktunk együtt, én nem tartom elég szexinek magam hozzá,de azért néha bemegyek,megmosom a hátát, vagy kényeztetetm.. khm..

wc-zés nem tabu, én nyitott ajtónál szeretek, ő se szégyenlős annyira.

Büfizés nem nagyon(néha visszafogottan néha nem), pukizni szoktunk.. röhögünk is :)

25l

2016. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sokat fürdünk együtt.

Erre akkor szoktunk rá, amikor frissen össze költöztünk és nagyon nem volt pénzünk. Így együtt fürödtünk, hogy spóroljunk a vízzel. Ma már csak a poén kedvéért mászunk be egymáshoz, vagy hogy gyorsabban kész legyünk.


Nagy, vagy kis Wc-re is simán be megyünk egymáshoz. Ilyenkor nem jön utánunk a gyerek és tudunk normálisan beszélgetni.


A fingásról meg... nem csinálunk belőle presztist, ha kell, hát kell. De szólni szoktunk azért, ha egyikünk a másik fenekét használja épp párnának.

A böfögést meg csak halkan, vagy azt mondjuk: Egészségedre.


7 éve vagyunk együtt.

2016. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. A közös fürdés nagyon jó, szexi tud lenni. WC esetében csak akkor megyünk be a fürdőbe, ha kisdolog van, pisilni nem gond egymás előtt, de a nagyobbakat inkább külön intézzük, már csak a szagok miatt is. A többi néha előfordul, nem csinálunk belőle ügyet, de ha lehet megpróbáljuk nem a másik előtt intézni.
2016. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Együtt fürdeni szoktunk ha épp úgy van (de ha egyikünk fürdik, és magára csukja az ajtót, akkor soha nem megyünk be, tiszteletben tartjuk ha magára akar maradni arra a pár percre), wc-zni nem, sose értettem, hogy miért kéne, azért két felnőtt ember tud annyit várni, amíg a másik végez a fürdőben. :D Viszont pl mikor a fürdőből kellett áramot vinni a nappaliba, és ezért csak behajtani lehetett az ajtót a hosszabbítótól, nem lehetett rácsukni, az nem volt gond.

Büfögés néha előfordul, bár én azt nem is tudom feltűnően csinálni még direkt se, nálam az olyan, mintha sóhajtanék egyet az orromon :D A fingást is inkább megoldjuk diszkréten mikor kimegyünk wc-re, de ha néha-néha becsúszik, akkor természetesen nem csinálunk belőle ügyet, nem fogunk emiatt "undorodni" egymástól.

2016. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!