Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok együtt fördeni...

Szoktatok együtt fördeni férjetekkel párotokkal? Milyen gyakran? és zuhanyozni vagy fürdeni, v szoktatok együtt?

Figyelt kérdés
mi fürdeni igen,ha van időnk nincs túl késő még, orahosszákig beszélgetünk a forro bizben, egyszerű kis kádunk van, nem sakokkád.
2009. szept. 9. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is normál kis kádunk van és ha időnek engedi akkor igen együtt fürdünk ez legalább 1 héten 1x van, de van, hogy többször is.
2009. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ésha együtt fürdötök sokszor akkor nem szokjátok meg ugy egymás testét hogy ,mintha haját látnád nem a p... vagy a fasz..t?
2009. szept. 9. 18:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt nem férünk bele:))))))

Pedig jó lenne!

2009. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja és mindig sexel végződik az együtt fürdés? mi mégcsak 1 szer volt tegnap első közös fürdésünk. még nem az ujházban lakunk ott zuhagy van most szüleimnél launk és 7 éve vagyunk egyűtt, még csak most fürdüttünk először együtt. de nagyon jó volt, és beszélgettünk is teljesen kikapcsoloódtam 2 orát:)
2009. szept. 9. 18:42
 5/17 A kérdező kommentje:
2 nak. mi sem vagyunk a túl soványak, szerintem ellehet azért férni én 62 vagyok a férjem 96kg. a lábadat a viz alatt lehet kényelmesen alá fölé tenni a férjednek.
2009. szept. 9. 18:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is normális kádunk van,és nagyon ritkán,de szoktunk együtt fürdeni.Szerintem a ritkasága adja a varázsát,meg a szex :)

Sajnos az utóbbi hónapokban mellőznünk kell,nagy pocakkal már nem olyan kényelmes,még egyedül sem,nemhogy ketten:)

2009. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem unom meg a testét mert imádom és nem mindig végződik szexel a dolog, csak együtt sziesztázunk beszélgetünk együtt vagyunk sokszor persze igen egy héten legalább 10 szer szexelünk és így sem unom a testét és nem olyan ha a cicijét látom mintha a haját látom pedig azt minden nap látom mert meztelenül alszunk.
2009. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte mindig együtt fürdünk...és mi sem unjuk meg egymás testét:)
2009. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyjából mindennap együtt zuhanyozunk, néha fürdünk... Kivéve amikor rám jön az egyedül fürödhetnék.
2009. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom, vele mindig együtt fürödtünk amikor találkoztunk, órákig elvoltunk.Mindig megvárt a fürdéssel, hogy odaérjek és (és nem ezért lett vége, mert meguntuk volna egymást). Nagyon jó volt, a mai napig nagyon szép emlék! Sosem felejtem el!
2009. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!