Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan magányos és csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan magányos és csalódott vagyok szakítás óta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak barataid?
2016. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nekem kicsivel több mint egy hónapja ért véget, és ugyanolyan letört vagyok mint amikor megtörtént. Szinte semmi nem változott, de idővel jobb lesz, legalábbis eltelik pár hónap akkor egyre kevésbé fog fájni, és nem leszel se csalódott se szomorú.
2016. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben...nem tudom nálad mi a hatásos módszer, én lekötöm magam, hogy ne a szakításra gondoljak...

mozdulj ki barátokkal, űzd a hobbid...foglald le magad!


23F

2016. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van barátom.

Elég sok dolgom van így ez leköt és addig nincs gond, de pl reggel míg munkába tartok eszembejut és sírhatnékom lesz vagy rossz kedvem. Este meg üres a lakás. :(

2016. jún. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!