Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vár sok nőkre?

Figyelt kérdés
Csomó középkorú nőt ismerek akiknek a férje vagy ott hagyta jóval fiatalabb nőkért vagy jóval fiatalabb szeretőt tart. A nő meg egyedül maradt a gyerekkel
2016. jún. 29. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
* nőre
2016. jún. 29. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem.
2016. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégcsak 22 éves vagyok, de én is tartok ettől. :S

Sajnos én is ezt látom anyámnál is, és a női ismerősei között is.

2016. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször láttam fordítva a helyzetet. Ahol laktam faluban, a családok 80%-a elvált. Mindig a nő lépett le és mindig pénzes pasival.

Szóval az vár a nőkre és férfiakra, amit választottak.

2016. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ennek oka van.

A fiatalabb lányok még tudnak szeretni azért aki vagy. Az idősebbeknek már inkább csak elvárásai vannak. Épp ezért van az, hogy X idő után lelép a pénzessel és épp ezért van az, hogy a fiatalt keresi újra a pasi. Mert hiába járt el az idő felette, nem akarja elfogadni és még mindig keresi azt a lányt... akiről mondjuk 15-20 évvel ezelőtt azt hitte, hogy ő lesz.


Ez egy nagy baj a társadalommal. De csak is mi magunk változtathatunk rajta. Az őszinteség, együttérzés, jó szándék már jócskán megkopott fogalmak.

2016. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azokra akik elsárkányosodnak igen. Persze ezt nem látják be, pedig mindennek oka van. Egy normális, kedves nőt nem hagynak ott másért.
2016. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig de, ezt hidd el nekem.
2016. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
A dolog attol függ mindig, hogy az adott hölgy MILYEN fickót választott férjéül...Ha valaki ostobán, rosszul választott, akkor előbb-utóbb valóban ez a sors fog rá várni...De amelyik nő ÜGYESEN, ÉS KÖRÜLTEKINTŐEN választotta ki a férjét, úgy azt hiszem, hogy ez esetben az ilyen nőnek nincs oka az aggodalomra...De ez így van időtlen idők óta, nem újdonság ez az elv...
2016. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!