Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak mondanám magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak mondanám magam, viszont lőttem egy olyan képet, amin nagyon sok szép nőnek tetszem, akik az utcán arra sem méltatnának, hogy rám nézzenek. Tényleg ennyi különbség van egy kép és a valóság között?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Inkább úgy kérdem, hogy tényleg ennyi különbség LEHET egy kép és a valóság között?
2016. júl. 1. 22:51
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
szerintem az egód és a valóság közt van főld-nap távolság
2016. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért is? Ezt nem én képzelem, hanem tapasztalatból mondom. Felraktam több tárkereső oldalra is azt a képet, és nagyon sok szép nőnek bejövök. Az utcán viszont rám se néznek.
2016. júl. 1. 22:53
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ahol kep alapjan kell kivalasztani kivel akarsz ismerkedni,az sose jo...
2016. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Két képet rakok fel mindig amúgy. Egy közelit és egy távolit.
2016. júl. 1. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt rajtuk a szemüveg miközben téged néztek
2016. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

akkor tegyél fel egy távolabbit is, hogy az egód is benne legyen!

üdv, első voltam

2016. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet különbség a kép és a valóság között, pl. híres emberek is sokszor kérik, hogy csak bizonyos szögből fotózzák őket. Az emberek arca aszimmetrikus, így mindenkinek van egy viszonylag előnyösebb "fényképarca" (kivétel pl. én, mert akármikor, akárhogyan, akármilyen szögből fényképeznek, szerintem merő borzalom az egész, mondjuk az is igaz, hogy élőben sem lehetek igazán tetszetős a nők szemében). Egyébként én is többször jártam úgy, hogy pl. társkeresőkön nézelődve a profilkép alapján tetszett a lány, a többi képen viszont nem, mert azt az egyetlen képet valahogy jól eltalálta. De a való életben is lehet csalóka a látvány, nem biztos, hogy mindenkinek a két profilja ugyanolyan tetszetős, vagy hogy ugyanolyan vonzó valaki oldalról, mint szemből stb. Ha példát akarnék mondani, az egyébként szerintem kissé csúnyácska Maria Callasról láttam egyszer egy olyan képet, ahol viszont tök vonzóan nézett ki (talán félprofilból), és ha csak ezt az egy képet láttam volna róla, akkor azt mondtam volna, hogy jó nő lehetett, közben meg azért szerintem nem volt az a tipikus női szépségideál.
2016. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
én pl. nem szoktam utcán stírölni pasikat, valószínűleg napjában többször megyek el olyan mellett, akit, ha megnéznék nagyon tetszene. 30L
2016. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk én se nézem meg a nőket. Direkt.
2016. júl. 1. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!