Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak mondanám magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak mondanám magam, viszont lőttem egy olyan képet, amin nagyon sok szép nőnek tetszem, akik az utcán arra sem méltatnának, hogy rám nézzenek. Tényleg ennyi különbség van egy kép és a valóság között?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:51
1 2
 11/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
50%
Persze van ilyen. Mondjuk az utcán azért sem néznek annyira, mert az nem kizárólag társkeresésre van, de ettől függetlenül is igaz, hogy képen simán nézhet ki sokkal jobban valamint sokkal rosszabbul is az ember, mint valójában.
2016. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen van mikor nagyon jól sikerül egy egy kép. Mondjuk rólam 100 ból egy lesz jó kb :)
2016. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg ennyi a különbség. Ismerkedésnél régebben próbáltam gyorsan lőni egy képet és kész. Nem voltam túl sokszor sikeres. Aztán kicsit jobbakat csináltam, többet foglalkoztam a beállítással és tádám, sokkal jobban bejött a lányoknak.

Sőt, van egy vicces eset is. Egy lány rám írt, kapott képet, majd lelépett. Aztán kb. fél évvel később újra rám írt, hogy ki is vagyok. Kapott egy jobb képet és áradozott, hogy helyes vagyok...

A szomorú az, hogy általában egy képből dől el neten az ismerkedés további menete.

2016. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet különbség. Pl nekem a bal arcfelem valahogy megnyerőbb de nem tudom miért :D
2016. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilván van különbség. Némelyik képemen gyönyörűnek nézek ki, némelyiken meg hegyi trollnak, amúgy meg valójában tök átlagos külsőm van. Rengeteget számít a jó szög, világítás, stb.
2016. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én inkább rondább képeket tettem fel, nem volt nehéz, és lehet, hogy úgy nehezebb volt rávenni a csajokat a randira, de akik adtak esélyt, azokkal legalább pozitív csalódással indult a találka.
2016. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!