Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti szoktátok változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szoktátok változtatni a messengeren a chat ablak színét és a küldés gomb emoji-t Ha nővel chateltek? Ha igen miért? Fejezhet ez ki valami vonzalmat vagy érzelmet esetleg?

Figyelt kérdés
A férfi akivel 3 hónapja chatelek egy hét után narancssárgára most 2 hete pirosra változtatta a színt. Az emojit is szokta, de utoljára én állítottam át szív szeműre , de ő is átállította másra. Aztán visszaállította a szív szeműre.

2016. júl. 2. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A tini párkapcsolatok kategória odébb van, egy 16 éves kissrác pedig nem férfi.
2016. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egyszer változtattam, de csak mert irritálja a szemem az a sok ratyi szín, egyik sem jó a fehér háttérrel. :/
2016. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindenki egyforma színű. Nem is tudtam, hogy lehet ilyet.
2016. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már egy hét után narancssárgára??? Ez azért nagyon ritka!

Valószínűleg azt jelenti, hogy valóban iszonyat odáig lehet érted csajszi! Hisz ha csak szimplán kedvelne, akkor maximum kékre, jobb esetben is csak zöldre változtatta volna meg.

Na de aztán meg az, hogy pirosra váltotta... Na ne!

Gyanítom hogy beloptad magad a srác szívébe!


Most komolyan?! Szerinted ennek van bármiféle komoly jelentősége?

2016. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Szerinted ezt a kérdést viccből tettem fel?

Számomra fontos, hogy van-e komoly jelentősége!!

Azért tettem fel a kérdést úgy, hogy akik szokták változtatni!!

2016. júl. 2. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Reméltem hogy igen, de ha nem, akkor itt tényleg komoly gondok vannak...


Viszont az tényleg egy nagy vicc, hogy ezt a kérdést a felnőtt párkapcsolatok kategóriába tetted fel.

2016. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!