Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, hány éves korban fogtok kicsit az igényekböl leadni hogy párotok legyen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
soha! Ha nem találok olyat, aki az igényeimnek megfelel akkor egyedül maradok. Inkább vagyok egyedül, mint hogy olyannal legyek, aki számomra nem megfelelő.. csak azért, hogy a társadalom elfogadjon!
2016. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

18-20 éves koromban voltak a legalacsonyabban az igényeim, amikor már annak is örültem, hogy észrevesznek a srácok/pasik. Tudod, mi volt ezzel a probléma? Hogy olyan dolgokat is elnéztem, amiket nem kellett volna.

Tanultam az esetekből, jobban kiismertem magam, tudom, hogy ki vagyok, milyen vagyok, mit tudok tolerálni, mit nem, mi az, ami számomra elengedhetetlen egy párkapcsolathoz, mi az, ami kevésbé fontos, és eszerint keresek. Jól akarok választani, és egyedül is jobb, mint egy boldogtalan kapcsolatban.

Engem nem kap el a gyerek utáni vágy miatti kapuzárási pánik, épp elég elbaltázott sors van a családomban, hogy ne csesszem el egy (vagy több) gyerek életét egy elkapkodott döntéssel. :-)

2016. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogok leadni belole, de ennek ellenere barmikor johet egy szerelem elso latasra tipusu kapcsolat ahol sz*rok mindenre es osszejovok vele. Mondjuk ennek az utobbinak nagyon nagyon pici az eselye :)
2016. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 38 éves vagyok, nemrég lettem újra egyedülálló, 20-60 éves korig udvarolnak nekem minden típusú, külsejű férfiak. Nyugodtan válogathatnék, mint a tíz ujjamra jutna. Viszont én olyan szinten "leadtam" az igényeimhez, hogy senki nem kell, egyedül akarok maradni. Úgyhogy ez nem kortól, hanem hozzáállástól függ.
2016. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek a többiekkel,inkább egyedül,mint egy olyan pasival,aki nem felel meg az elvárásaimnak.Nem várok el többet annál,mint amit én is nyújtani tudok:hűséget,odaadást,bizalmat,legyen tanult,mert én is az vagyok,adjon a külsejére,sportoljon rendszeresen,és az érzelmi intelligenciája is helyén legyen :) Emellett ne legyen papucs,inkább pozitív,magabiztos és ami nagyon fontos,humoros!

És semmi olyat nem mondtam,ami ezek közül rám,ne lenne igaz.Szóval miért is adjak le?

20N

2016. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Az igényeim nem poénból keletkeztek hanem azért, mert nekem azok kellenek, hogy boldog legyek, tehát egyikről sem fogok lemondani. Te hogy döntenéd el, hogy melyik ujjadad vágod le? Mindegyik egyforma fontos. Nekem a párkapcsolat nem olyan létfontosságú, hogy megaludjak miatta. Amúgy meg tesóim 35-40 között vannak, és imádja őket minden pasi, fiatal és öreg. Tehát nem hiszem, hogy a legtöbb nőnek, aki ad magára, van bármi félnivalója. Plusz nehogy azt hidd, hogy ti férfiak, jobban, szebbek vagytok idősebb korotokban. Csak valami miatt azt képzelitek, hogy nektek akkor is jár a 18 éves szűz pipike.
2016. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

nagyjából 31-32 felett, akkor már jöhet az is, akit korábban kiselejteztem: a beképzelt, a bunkó, a barom, az önző, a tuskó, a síkhülye és az ördög öregapja is


de ha előtte valahogy belefutottam volna egy normális, kedves, odaadó srácba, ekkorra már valószínűleg foglalt vagyok

2016. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"nagyjából 31-32 felett, akkor már jöhet az is, akit korábban kiselejteztem: a beképzelt, a bunkó, a barom, az önző, a tuskó, a síkhülye és az ördög öregapja is "


Ez most vagy irónia, vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon buta, vagy nem is nő vagy. :-)

2016. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Egy kissé félreértitek szerintem kissé a dolgot. ITT nem arról van szó hogy dobjatok el minden igényt és kezdjetek párkapcsolatot a legelsö emberrel aki szembe jön veletek.


Ha Azt várjátok hogy jön az álompasi az összes igényeteket teljesíti és még el is visel titeket akkor várhattok rá egy darabig,mert kevés embernek fog ez összejönni.


Kicsit kompromisszumkésznek kéne lennetek, illetve az irreális igényekröl kéne csak lemondani.


Volt fent egy kommentelö aki Azt írta hogy legyen tanult.Mert ha nincs 2 diplomája akkor már nem is jó?

Vagy megvan minden benne de nem kisportolt, csak egy átlagos nem kigyúrt teste van akkor már megint csak nem jó?


És akkor még a férfi oldalról nem beszéltünk, mert ott is vannak igények. Illetve nem mindenki viseli el hogy a havinál némelyik nö hogy tud viselkedni anélkül hogy észrevenné.


Én ilyen nökkel akiknél nem tud engem elfogadni mert nem hozom le a csillagokat neki, azzal nem is kezdenék, fölösleges pénz és energia kidobás. Én is meg tudok lenni egyedül,csak az a kérdés hogy hova vezet ez a hozzáállás.

2016. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 boma204 válasza:
44%

Én azt látom nőként, hogy a nők tök hülyék! Annyi normális szorgalmas pasi van a világon, és ez nekik nem felel meg.

Amelyik pasi szorgalmas, az már el fogja tudni tartani a családját.

Ilyen okos legyen, meg diploma, meg a sok külsőség. Egyszer végre a férfiak lelkébe is bele kellene nézni, hogy ők is a normális társra vágynak, és nem a műkörmös szolárcicákra, mert azzal ők sincsenek előrébb.

Nagyon sajnálom, a mostani párválasztás előtt álló nőket és férfiakat is! Őszintén! Pedig mennyivel szebb és jobb enne az ország tele boldog párocskákkal! :)

Tehát a nők nem adnak lejjebb. Mert alapvetően nem találok megfelelő szavakat, de de de igen: butábbak.. sajnálom

/N 37 11 éve párral, családdal/

2016. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!