Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből vehető észre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből vehető észre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy milyen jelekből vehető észre, hogy valaki idegen nagyon kedves?


Azon gondolkodom, hogy idővel talán személyesen is meg kellene próbálnom ismerkedni, de nem tudom igazából ezt hogyan tudnám kideríteni...


Nekem a nagyon kedves lányok tetszenek, volt pár lány akikről láttam abból, hogy hogyan beszéltek, viselkedtek egy-egy szituációban, de ettől még nem biztos, hogy nem csak épp akkor olyan volt a hangulatuk...


Miből lehet azt észrevenni egy idegenről, hogy nagyon kedves típus?

Akik gyerekekkel, állatokkal foglalkoznak általában türelmes kedvesek, ez például jó jel...


23F



2016. júl. 3. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem néz át rajtad, az már manapság a kedves kategóriába tartozik.
2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem igaz...


több olyan lánnyal találkoztam akik akartam tőlem kapcsolatot/szexet, de egyiket sem neveztem volna "nagyon kedves" típusnak...sőt, egoista, önző lányok voltak nagyrészt...


23F

2016. júl. 3. 20:09
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem értesz...


Megváltozott a világ. Az a kedvesség, amit keresel, már annyira ritka, hogy nagy mázli, ha rátalálsz.

2016. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az a kedvesség amit keresek még létezik és tudom, hogy nagyon ritka! online beszélgettem több ilyen lánnyal is, személyesen 2 ilyet ismertem meg (mind2 rokonom)...


de arra szeretnék rájönni hogyan tudnám személyesen megtalálni? hogyan vegyem észre?


én ilyen lányt szeretnék találni, de nem csak online ismerkedni...de ha nem tudom személyesen detektálni, akkor maradok ennél...


23F

2016. júl. 3. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezek a példák nem bizonyítanak semmit, ahogy írtad, kettő rokon, a többi meg nem személyes találkozás volt.

Élőben a lányok 95%-a egoista, önző, ahogy te is tapasztaltad.

2016. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2-vel találkoztam akikről beszélgetésből is feltételeztem, mind2 ilyen volt, de meg voltak a maguk rossz tulajdonságaik...


ja és most eszembe jutott még 1 példa, de róla utólag derült ki, hogy nagyon kedves, előtte a mosolya volt ami megfogott...


23F

2016. júl. 3. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha már találkoztál ilyennel... lúzer voltál lemaradtál
2016. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1. akivel találkoztam akkor még nem álltam készen egy kapcsolatra (ő volt aki a mosolyával fogott meg)

2. nem akart többet barátságnál

3. majdnem 2 éves kapcsolat volt


23F

2016. júl. 3. 21:08
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy emberről sokat elárul az, hogy bánik olyanokkal, akikhez nem fűződik érdeke.

Amúgy szerintem az arcon is látszhat ez kedves kisugárzás. És igen, nővérke, gondozó nő (baba vagy állatgondozó) kutyamenhelyes önkéntes, ilyesmi


Te figyu, neked nincs barátnőd? ezer éve látlak itt, és valamiért az élt bennem, hogy van neked.

2016. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

sok bájos arcot láttam már amik mögött nem kedvesség lapult...elég szép lányok voltak, egy részük velem akart kapcsolatot és/vagy szexet...szóval elég sokat tudtam róluk...


majdnem 2 évig voltam együtt a barátnőmmel, de vége lett...még kicsit a hatása alatt állok, mármint a szakításnak, de épp regenerálódok :D


23F

2016. júl. 3. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!