Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy megismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megismerek egy lányt aki kicsit már normálisabb és szebb és azonnal elkezdek kötődni?

Figyelt kérdés
Nem merek már ismerkedni,most is megismertem 1 hónapja egy lányt aki nem a legszebb de aranyos jó fej,és ha most ott hagyna olyan trauma lenne mint egy szakítás.Ha nem ír vagy olyat ír azonnal gyomorgörcsöm van,és 26 éves vagyok minden lánynál ez történik ha szép ha normális ,mindig ez van kikészülök.Ja és teszem hozzá egy normális jó képű srác vagyok..mi lehet ez?önbizalomhiány?vagy mit tegyek?
2016. júl. 4. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
"srác" Ezzel a szóval tökéletesen leírtad a probléma forrását. Férfivé kéne válnod lassan, és egy férfi nem így viselkedik.
2016. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem az én hibám! legutóbb elhatároztam h nem jövök össze senkivel mert fájni fog gyomor görcs stb.. és most megint ott vagyok hogy megszerettem egy teljesen átlagos lányt..félek hogy ne verjen át..minden lépéséről tudni akarok.. fuu de bonyolut minden
2016. júl. 4. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhatároztad magad, de nem tudtad tartani magadat az elhatározáshoz. Sokat kell még fejlődnöd :D
2016. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Projekció. A saját idealizált nőképedet vetíted bele a szimpatikus lányokba, figyelmen kívül hagyva azt, hogy valójában milyenek, kicsodák. Mihelyt képes leszel úgy ismerkedni, hogy a valódi emberre és az ő saját tulajdonságaira, értékeire vagy kíváncsi, ez el fog múlni.
2016. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Elmondom mi a titkom, hogy én ezt elkerülöm:


Az én szememben minden nő egy rib anc egészen ADDIG, AMÍG az ellenkezőjét nem bizonyítja.

És ezzel a trükkel nem azt mondom hogy lenézem a nőket, de legalább elkerülöm hogy azelőtt kötődjek hozzájuk, mielőtt ők kötődnének hozzám


24/F

2016. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom tapasztalatlan és önbizalomhiányos vagy.
2016. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogyan ismerkedtetek meg?
2016. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Társkereső aztán egyből személyesen ..mentem hogy talizzunk 100kmert ő is jött elég sürün.itt van nyaralojuk ahol lakom,ide is költözik barátnőjével nyárra .mondja h nagyon szeret stb.. de én azt gondolom beszippantja majd a nyári éjszaka a balatonon..hogy el dolgozgat barátnőzget..én háttérbe szorulok és már most gyomor görcsöm van..pedig azt mondta minden nap ha teheti velem lesz!
2016. júl. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!