Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdélyben normálisabb értékren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noemi66 kérdése:

Erdélyben normálisabb értékrenddel bírnak a lányok/nők/hölgyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy egy egész nem másképp viselkedik pár száz km-el arrébb, ha azonos kultúrkörben van? Kis naív.
2016. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
ott azért normálisabbnak nevelik a nőket, azért gondolom, nem ilyen laza kapcsolatosdit képzelek el, meg barátság extrákkal dolgot
2016. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Az én édesanyám erdélyi, rengeteget voltunk kint, sőt éltem is kint pár hónapot. Úgy általánosságban az emberekről tudok nyilatkozni: rendkívül közvetlenek, befogadóak, kedvesek, segítőkészek. Számomra ledöbbentő volt mekkora különbség az itteni magyarokhoz képest. Sokkal barátságosabbak.

És ott még szokás, hogy a lányok 22-23 évesen már mennek férjhez, gyerek, család stb. Szóval szerintem kevésbé jellemző ez a dugjunk össze-vissza, meg ilyen szexkapcsolat, olyan szexkapcsolat. Persze biztos vannak ott is, de kevesebb, mint idehaza.

2016. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ja igen, 3-as, milyen jó példa is az, ha a lány érettségi után férjhez megy és gyereket szül, esélye sincs tanulni, önállósodni, felnőtt életet élni. Elvégre a nők nem emberek, nekik ez nem jár ki, csak a férfiaknak. Remek, így biztos jobb ott az élet. Meg a sok köcsög nő, aki egy éjszakást akar. A férfiak mind szentek, ők az ilyesmit elítélik ugye. Basszus...
2016. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

"Elvégre a nők nem emberek, nekik ez nem jár ki, csak a férfiaknak."


Mutasd már meg kérlek hol írtam én ilyet! Nem kell rögtön felkapni a vizet és tombolni, én magam is lány vagyok és rohadtul nem gondolom gy, hogy bizonyos dolgokat csak a férfiaknak szabad, nekünk meg nem. Tökéletesen egyenjogúak vagyunk a férfiakkal, ergo nem tudom értelmezni az indulatos válaszodat.

A másik: azt sem mondtam egy szóval sem, hogy jó az, ha rögtön érettségi után férjhez mennek a lányok, szülnek és annyi. Én ezzel egyáltalán nem értek egyet, azt mondtam, hogy ott ez a szokás! Értelmezd már kérlek, amit írtam.

Mellesleg alap, normál esetben az ember nem 22-23 évesen érettségizik.. Én egyik unokatesóm 22 évesen már diplomázott, de oly mindegy.

Másik unokatesóm pedig kint él, 23 éves, most lesz nyáron az esküvő és már pár éve önálló (!!), Németországban dolgozik, megvan a saját élete. És az, hogy házasodik nem feltétlen jelenti, hogy 1 éven belül máris gyereket szül.

2016. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Én támogatnám azt, hogy a nő is tanuljon, legyen diplomája és legyen sikeres. De a nők manapság direkt választanak olyan szakokat a továbbtanulásra, amik könnyűek és lehet mellette bulizni.


Mindig találnak egy kiskaput, hogy az emancipációt kijátszák és egy semmirekellő, haszontalan életet éljenek. Amiben persze sok a divatos ruha, buli, és menő pasi. A kamu-egyetemek televannak ilyen nőkkel. De megrázó amikor a komolyabb egyetemeken is, orvosi szakokon pl ilyen nőket látok, akiknek bár lennének értelmes életcéljaik, mégis a bulizás és a magamutogatás vezérli őket.


A munkakeresésben is a nőiességüket bevetve helyezkednek el. Nem azért veszik fel őket, mert jó szakemberek. Hanem mert nők, kellenek nők a csapatba, hogy felkavarják a csapatot, jobb legyen az imázs. Esetleg a főnökök akarnak időnként kúrni egy jót.


Pedig vannak választási lehetőségeik. Ők hozzák meg a döntést.


Én nagyon sajnálom, hogy a nők többsége tudatosan választ ilyen életet :(

2016. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Utolsóelőtti: ne haragudj, de te magad írtad, hogy 22-23 évesen házasság, gyerekek. Utána meg magyarázod, hogy nem úgy értetted. Elhiszem, de akkor úgy is fogalmazz. A másik az, hogy gyerekvállalás előtt nem árt dolgozni a szakmádban. Ha egyetemre mész, ez 22 éves korodig elég nehéz, maximum egy fél év fér bele...


Az egyéjszakás kalandos kommentet pedig te magad írtad...


Utolsó, te sem vagy gyenge azért. A nők mind könnyű és bulizós szakot választanak. De csak a nők, ugye? És mind haszontalan, semmirekellő életet él. Igazi joker lehetsz a nők körében ezzel a remek gondolkodással :) Meg a munkakeresésben is a vaginánkkal érvényesülünk, nem a szaktudásunkkal. Ezért is van ugye szükség női kvótákra a munkahelyeken, mert a szemét nők az összes munkahelyet ellopják. Ezért van ekkora férfitöbblet az alkalmazottak körében ugye? És ezért vesznek fel szívesebben férfiakat (ők ritkábban mennek gyedre, gyesre,táppénzre). Mert a nők a vagináikkal annyira érvényesülnek. Aha. IQ-d mennyi? 50 alatt van, ugye? Máshogy nem jutottál volna erre a következtetésre.

2016. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!