Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Bejönnek az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Bejönnek az alacsony és vékony pasik?

Figyelt kérdés

Én az vagyok,23/F (kb.:152 cm, 46 kiló)

lehet privátban is írni! :-)


2010. ápr. 14. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én 182 centi vagyok és 8 évig éltem egy 160 centis sráccal :)

És nem a magasságkülönbség miatt lett vége.

Nekem tetszenek az alacsonyabbak,valahogy mindig az ilyen kis helyesek jönnek be :)

2010. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
a 182 centis csajnak: Honnan veszed, hogy aranyos vagyok? Ez nem jár a termettel.
2010. ápr. 14. 20:29
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocs,magas lány, hülyeséget írtam.
2010. ápr. 14. 20:30
 14/24 A kérdező kommentje:
A helyesre gondoltam, nem vagyok az.
2010. ápr. 14. 20:31
 15/24 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be
2010. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Ez most úgy hangzott, mintha a világban mindenkinek piros autója lenne, aztán valaki meglát egy kéket és eszébe jut: "fúúj de meredek lenne, ha nekem kék autóm lenne"

Miért akar mindenki ugyanolyat?(ugyanazt a sémát követni:alacsonyabb csaj+magasabb pasi?)



Nem akar mindenki ugyan olyat,csak vannak akiknek nem jön be a kék szin.Attól függetlenül én nem mondanám hogy fúúj..Én a nálam magasabbakat szeretem,de sokan nem így vannak.

2010. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ismerek egy párt, ahol a srác kb. akkora, mint te, a lány meg kb. 10 centivel kisebb. Minden zsák megtalálja a foltját.
2010. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hát, nekem bejönnek a vékony pasik, és ha helyes vagy, akkor nem a magasság számít.
2010. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A barátomnak van egy ha nem is ilyen kicsi, de hasonlóan alacsony, vékony haverja. Vagány kis metalos gyerek, az arca, haja se csúnya, 14-15 éves kora óta voltak barátnői, szeretik a csajok. Szóval nem feltétlenül ezen múlik, nyugodtan próbálkozz (és azért nem árt, ha gyúrsz egy kicsit, az említett gyerek is ezt teszi, nagyobb darab nem leszel tőle, de jobb alakod lesz).
2010. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én 155 centi vagyok, és mivel ezzel nem vagyok megelégedve, az tetszik, ha jó magas pasim van, mégis, a leghosszabb kapcsolatom egy 165 centis sráccal volt :D
2010. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!