Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok sose kérne tőletek semmit?

Figyelt kérdés

Nem kér se szívességet se semmit, még akkor se ha tök egyszerű dologról van szó, még ha én ajánlom fel a segítségem akkor se fogadja el.

23N


2016. júl. 4. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Zavarna igen.
2016. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ott szenvedne magában, és tudatában lenne, hogy én tudok segíteni neki.. akkor igen.
2016. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Nem zavart még senkit.
2016. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni milyen lehet egy ilyen kapcsolat

26/F

2016. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavart. Végre sikerült egy kicsit rádöbbentenem a párom, hogy nem, nem teher nekem, ha segítek neki, nem, nem lesz kevesebb, ha segítséget kér és társai. Amikor meló miatt három hétig nem tudott elintézni valami fontosat, és hatvanadszorra mondtam, hogy elmegyek, ha szeretné, végre rábólintott... Nehéz eset.
2016. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy zavarna.
2016. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!