Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket zavarna ha a párotok hétköznap délelőtt meginna pár sört? (Szabadnapján. )

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 10:48
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%
Nem. Annak kimondottan örülnék, ha én is csatlakozhatnék!
2016. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2016. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a sört, de ha ő ezzel nem üti ki magát, és tudja, hol a határ, nem zavarna.
2016. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Engem zavarna.

Egyrészt, mert nála a pár sör már bőven elég, hogy beálljon mint a gerely. (Szinte sose iszik, és nem is bírja az alkoholt)

Az is zavarna, ha egyik napról a másikra rászokik.


Én amúgy is utálom a sör szagú leheletet, és az alkoholt (rossz családi háttér, alkoholista apa, és egyebek miatt), szóval akkor remélem, őt se zavarná, ha ilyenkor esténként nincs szex.


Ha minden szabadnap úgy néz ki, hogy délelőtt leissza magát, akkor nem lenne a párom, mert ez nálam már erősen kizáró ok.


Egy-egy sör simán belefér, annyit én is megiszok, pl. nyáron fűnyírás után kötelező egy gyümölcsös sör. :)

De nem külön program az ivászat, és nem rendszeres.

2016. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
IGen, zavarna. Szerencsére a férjemnek több esze van, minthogy reggel alkoholizáljon.
2016. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy zavarna. A szabadnapján kimegy a kertbe, ténykedik, barkácsol, kertészkedik. Ha mellé sört iszogat és nem vizet, egyáltalán nem bánom.
2016. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Reggel a legjobb beinni, mert utána egész nap olyan vagy, mint a gerely.
2016. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én csináltam ezt.. 2-3 év alatt elég komoly függőséggé alakult, szóval ezért nem tanácsolom senkinek
2016. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!