Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kár volt bele mennem a dologba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kár volt bele mennem a dologba, de most már késő! Mit tegyek, hogy ne menjen rá az egész nyaram?

Figyelt kérdés

Három napja jöttem haza a Balatonról,ahol volt egy nálam 2 évvel idősebb srác,akivel a kezdetektől fogva nagyon jól kijöttünk.

Második este meg is történt a dolog,és onnantól kezdve nem volt megállás,két pillanat alatt elrepült az az egy hét,másról sem szólt a nyaralásunk,minthogy egymás ágyában voltunk,alig voltam a családommal. Megbeszéltük,hogy "nyári kaland" címen fog elmenni ez az egy hét,csak szex és más semmi magyarán. Igen ám,de mindenhova kézenfogva mentünk,éjszaka összebújva aludtunk el,szóval nem egy hagyományos szex kapcsolat volt..

Most viszont iszonyatosan szenvedek,ezerszer megbántam,hogy bele mentem ebbe az egészbe.

Beszélünk azóta egyébként,és ha minden igaz én 5 nap múlva lemegyek hozzá,csak miatta.. Viszont attól félek,ha ez egész nyáron így fog menni,és érzelmileg 100%-osan belemegyek,akkor nagyon rossz vége lesz..

Mit tegyek?



2016. júl. 5. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Fogod magad, kimész a konyhába, előveszel egy sima végű kést és haránt irányban felvágod az alkarodon az ereidet.

Barom...

2016. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy ő nem akar többet? ha igen, akkor én nem mennék le megint hozzá. minél előbb véget vetsz ennek, annál jobb.
2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mi a problemad. Nem Peruban lakik a csavo, hanem ket orara vonattal. Ha mindketten tobbet akartok, akkor minek kene vergodni?
2016. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Azért merész dolog csak úgy hemperegni akárkivel. Nem féltél, hogy AIDS-es is lehet, vagy bármi mást átadhat, vagy akár te is neki? A gumi sem véd mindentől.
2016. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy alig voltál a családoddal? Anyu+apu+tesók, vagy a férjed és a gyerekek?
2016. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen anyu+apu+tesóm..

18 éves vagyok:D

2016. júl. 6. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!