Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A reménnyel mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménnyel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egyik barátomba beleszerettem, több is volt köztünk mint barátság. (szex sose) De kiderül hogy ő nem érez többet csak én.

De valahol mélyen még él a remény.

Azt mondja nagyon szeret, barátként. Bármikor számíthatok rá, ő is rám. Sok mindent tudok róla, pl családi problémáit. Még nincs egészen túl az exén.. Egy éve szakítottak, de azt mondja azóta mindenkit csak hozzá tud hasonlítani. (A legtöbb embernek meg azt mondja már rég nm érdekli, de esküszöm többet beszél róla mint mondjuk az anyjáról vagy nővéréről vagy tudom is én)

Nem akarom elveszíteni őt, mert barátként is nagyon fontos. Tényleg ő az aki igazán meg tud érteni bizonyos dolgokban, meg tud vigasztalni.

Ha nem kavarunk nem romlik el az egész, és nem éreznék így.

Na de mit tegyek?


2016. júl. 5. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mazoista, megszakítanám vele a kapcsolatot.
2016. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A reménnyel mit lehet tenni?


Mindenki mást legyilkolni körülötte, míg végül rá is sort kell keríteni...

2016. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!