Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhanyagoljáokcaz itt megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagoljáokcaz itt megismert embereket?

Figyelt kérdés

Észreveszitek magatokon, hogy ma még tök jól ellevelezgettetek ez megy pár napig, majd egyszer csak nem ír. Neked fel sem tűnik mert mindig van más...


Minőség helyett darabszám...


Mit gondoltok erről?



2016. júl. 6. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
.23/F
2016. júl. 6. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz egy anonim oldaltól? :D
2016. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csoda. Ez lényegében egy mesterséges ismerkedési forma (akár barátként akár párkapcsolat reményében).

Csak írásban, távol egymástól, anélkül, hogy élőben is megismernéd.

2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem darabszám, hanem az oldalon kívüli életem miatt nem tudok visszaírni rögtön, aztán előfordul, hogy elfelejtem. Aztán ír valamelyik újra és most is tudom, hogy van olyan privát levelem valahol, amire még nem válaszoltam, de nem is találom már, mert eltűnik az újak között. És ez nem jelenti azt, hogy mindig új ember ír, írhat ugyanaz is többször.

23L

2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én például lustaságból nem szoktam a sokadik levélre válaszolni, megunom, nem érdekel, jobb dolgom is akad, mint felesleges köröket futni.
2016. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Észre szoktam venni, ha valaki nem ír. (Nem az 1-2 mondatos gyors beszélgetésekre gondolok.)

Most pl. kiszúrtam, hogy maradt egy olyan pár hónapos levelem, amire elfelejtettem válaszolni, mielőtt eltűntem. Már nincs is képem visszaírni...

De ez ritka, igyekszem válaszolni mindig.

2016. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általában mindig válaszolok a leveleimre, csak néhány kivéltel van, amikor már nem írok vissza (ha a másik mér csak valami nyugtázást, vagy smileyt küld). Viszont olyan rengeteg van, akik nekem nem válaszolnak már, olyankor én sem szoktam újabb üzenetet írni általában.
2016. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!