Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez már zavaró tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez már zavaró tud lenni nálatok vagy inkáb tetszene hogy nem adja fel?

Figyelt kérdés
Amikor a pasinak megmondjátok hogy nem lehet több barátságnál vagyis ne reménykedjen semmiben. Nem mutattok esélyt kapcsolatra vagyis nem is keresitek a pasi társaságát. A pasi meg ennek ellenére nem adja fel vagyis kitart es ugyanúgy nyomul, hajt rátok. Szerintem ilyenkor egy lányt inkább hagyni kell mert aztán már kerülni fogja a pasit.
2016. júl. 7. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen pasik nagyon idegesítőek.Semmi tartás nincs bennük?Ha egyszer megmondtam neki,hogy nem lehet köztünk több,akkor nem lesz,akármit is csináljon.Legalábbis én következetes vagyok,de gondolom ez más nőknél is így van...szóval igen,nagyon zavaró tud lenni a céltalan nyomulás és csak magát hozza nevetséges helyzetbe.
2016. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar.
2016. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

nem, ez esetben egy idióta aki nem ért a szép szóból...


Ha meg feladja, akkor egy idióta, aki nem érdemli meg a csajt.


Ebből a szituációból jól nem lehet kijönni.

2016. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem,ebben az esetben szimplán az a jó,ha feladja.Nyilván nem azért mondom neki,hogy ne járjunk,mert próbára akarom tenni...ennyire nem unatkozok:D Azért mondom,mert nem jön be és kész.
2016. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Máskor meg az a bajotok, hogy nincs olyan pasi, aki tud udvarolni. Na, ezért nincs.
2016. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
#4 persze.. utána meg kiderül a bnőidtől hogy álmodozol érte meg telesírod a párnát, mert feladta az első nehézség után egyből. És az összes pasi egy ro**dék aki csak arra megy.
2016. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, és engem piszkosul zavart.

Hiába mondtam meg neki, hogy NEM, csak azért is hívogatott, írt. Egy idő után letiltottam fészen is (akkor meg sms.ekkel tolakodott).

Még az volt a szerencséje, hogy nem tudta, hol lakok, mert ha a házunk előtt találom, elküldöm a halálba, vagy tkön rúgom, ha ilyen ostoba.

2016. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 te nagyon el vagy tévedve :D Ha valakit lekoptatok,mert nem tetszik,az után nem fogok sírni...de élj csak ebben a hitben.
2016. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, hogyan gondolod, hogy bármennyire is szimpatikus az, hogy az illető a véleményemet és a döntésemet totál figyelmen kívül hagyva és nem tisztelve tovább próbálkozik.

Abszolút elvágja magát előttem, és ha elsőre finoman küldtem el, akkor majd megmutatom neki, hogy tudom én azt máshogy is.

2016. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!