Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány? Őszinte válaszokat várok. (kinézet leírásban)

Figyelt kérdés

Külső: 177 cm magas, 76 kg, kávébarna derékig érő haj, világos barna szemek, természetesen piros ajkak, erős arccsont, széles csipő, nagy fenék, hosszú combok.

Belső tulajdonságok: okos, intelligens, megértő, vicces(sok fa vicc :P),bújós, nyuszi természetü(árnyékától is megijed), nagyon perverz fantáziájú( szinte mindent félreért olyan értelemben), hirtelen haragú, de könnyen bocsáltó, lelkiismeretes, becsületes, tisztelettudó és nagyon nagyon beszédes.

Egyebek: vallásos(de nem nagyon),állat és gyerek szerető(:D),sosem volt fiúja(és nem is lesz), szeret főzni és sütni, nagyevő, kevésbé szeret takarítani de ha muszáj akkor muszáj.

Ennyi lenne. Kérlek benneteket csak NORMÁLIS válaszokat adjatok. Nem társkeresés céljából írtam ezt a kérdést csak a véleményetek érdekel. És bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)


2016. jún. 25. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez alapján nincs vele gond.

Hány éves?

És miért nem lehet pasija?

2016. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Képet vagy meg se történt!
2016. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2016. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

vallásos (de nem nagyon) WAT?

sosem volt fiúja(és nem is lesz) WTF?


Nem, nem tetszik. Aki ilyen felszínesen nagy hülyeségeket ír magáról, ráadásul vallásos!!! attól menekülök. Nagyon gyerekes az írásod. Hány éves vagy? 16 körül?

2016. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon perverz fantáziájú( szinte mindent félreért olyan értelemben)"


ha ez perverzségnek számít, akkor nagyon fiatal még, vagy ha nem, akkor gyerekes.


ennyi leírás alapján egyébként semmi gond vele, de hát nem is lehet pár sorból megítélni egy embert..

2016. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem mennyire lehetsz perverz. Ha kendőzetlenül elkezdenénk szexről beszélni, azt se tudnád hogy pirulj el, folyamatosan röhögnél kínodban, zavartságodban.

A leírásodból ez jön le. Nagyon gyerekes vagy.

2016. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :)
2016. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szimpatikus, külsőre is belsőre is. Ezt magyarázd meg kérlek: "sosem volt fiúja(és nem is lesz)" Korodat szabad tudni?
2016. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 October15 ***** válasza:
100%

Akkor nézzük.


177 cm 76 kg: Oké és ezt én most, hogy lőjem be? Bocs nem vagyok diabetikus.


Erős arccsont alatt azt kell érteni, hogy konkrétan kiugró vagy, kerekebb arc és így nem látszik?


A külső többi részével nincs problémám / ezekkel sem szimplán hangyányit pontatlan infó.


Személyiséget illetően.

Minden lány okosnak, intelligensnek, megértőnek viccesnek stb hiszi magát. Csak az a baj, hogy ez szubjektív.

Hirtelen haragút inkább kihagynám.

Tisztelettudó: Érték vagy tekintély elvű?


Vallásossággal nos vannak problémáim, milyen vallás? Oké tudom Európa meg minden de 2016-ban már nem biztos.. amúgy a shintouval és a buddhizmussal jól kijövök a többivel kevésbé.


Amúgy ha sosem volt és nem is lesz akkor teljesen érdektelen a kérdés lévén hiába tetszik nem tudok vele mit kezdeni.

2016. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, hasonló okok miatt, mint a fentiek leírtak.
2016. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!