Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sziget fesztiválon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziget fesztiválon mennyire lehet ismerkedni az ottaniakkal?

Figyelt kérdés
És a nők memnyire könnyűvérűek, bevállalósabbak ott?

2016. júl. 8. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire? Vallásos apáca az összes.
2016. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MilitaryTurtle ***** válasza:
Kb a 80%-ja vagy drog hatása alatt ill. pia hatása alatt lesz.. Na akkor?
2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És általában nappal vagy éjszaka könnyebb oket becserkezni? :)


Ez lesz az elso alkalmam, mar magyon varom! :D


(Esetleg egyes lanyok elvarjak h adjunk nekik egy kis penzt cserebe ha kozos kalandot akarok veluk?)

2016. júl. 8. 14:43
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
fú b_szki meglesz a színvonal idén is
2016. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha elég jól nézel ki, bármelyik lányt megdughatod.
2016. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
27%
ha magas izmos kigyúrt és jóképű vagy bármelyik szétteszi neked a lábát. Viszont ha olyan alacsony ocsmány és szőrös vagy mint én akkor kár próbálkozni inkább menj hivatásoshoz.
2016. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
De jó, hogy egyesek csak ezért mennek fesztiválozni...
2016. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva a lányon múlik. Nyilván van, akit fel lehet szedni, de pl. engem vagy a barátnőimet nem. Most mi itt honnan tudjuk?
2016. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En eddig egyszer voltam a Szigeten (meg vagy 7 eve amikor Iron Maiden meg Prodigy volt), hat igencsak vegyes elmenyeim vannak. Az elso ami feltunik hogy alig hallasz magyar szot, tele van kulfoldivel, a pia mereg draga es nem hozhatod be, meg tele van drogosokkal. Nem vicc, az egyik kiscsaj ott fekudt a bokorba eszmeletlemul mellette az inekciostuvel, a mento vitte el, meg sokszor latni hogy szivnak fel porokat meg tablettaznak. Egy tobb tizezer fos tomeget kepzelj el ahol mindenki vagy atomreszeg vagy atomra be van drogozva. Nappal azert nyugisabb a hely mert mindenki masnapos es csak fekszik, de ejszaka beindul minden. Nagyon sok ribizli es himribizli van, meg ha kicsit csunya vagy akkor is siman van eselyed, persze folyamatos pialas mellett. Ott meg a koverebb csunya nokre is tapadnak mint a legyek. En mondjuk nem vagyok ilyen de kb 10 percenkent vakartam le magamrol a reszeg kulfoldieket. A kedvencem egy pasi volt akirol azt hittem nemet, elkezdtunk beszelgetni, de mar az elejen feltunt hogy olyan furcsan beszel, gondoltam ez biztos valami tajszolas plusz reszeg is volt, aztan a vegen derult ki hogy nem is nemet volt a gyerek hanem holland :D Meg volt ilyen pialo verseny is ahol az egyik sracot leittam, meg sok egyeb okorkodes :D

Nezd a Sziget olyan hogy a hulyesegei ellenere is elvezheto, egyszer mindenkinek ajanlom hogy menjen el, nagyon sok elmennyel fog gazdagodni. Viszont elengedhetetlen feltetelek: vastag penztarca, rakas ovszer, bird jol a piat, bird jol a kialvatlansagot es beszelj angolul vagy nemetul legalabb kozepszinten, ja es ne egyedul menj hanem hozzad hasonlo szinglikkel.

2016. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig nem fesztiválon múlik, hogy valaki szétteszi-e a lábát vagy sem, ezt fel kéne vége fogni! Valaki vagy olyan, vagy nem. Nincs itt semmi többről szó.

Én soha nem azért mentem fesztiválra, hogy megdugassam magam, már elnézést a kissé alpári kifejezésért. És ordas nagy baromság, hogyha jól nézel ki, akkor bármelyik csajt megdughatod. Csak azt hiszed! Hozzám aztán jöhetne bármilyen menő-manó, el lenne hajtva pillanatok alatt, mert a hangulat és a zene miatt megyek, nem vagyok egyéjszakás lány, ahogy sok más lány sem, úgyhogy az ő nevükben is megköszönném, ha nem általánosítanátok, mert a pasik között is vannak ám, akik megérik a pénzüket, semmivel sem jobbak, mint a lányok...

2016. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!