Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szívesen járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris Jaden kérdése:

Ti szívesen járnátok ilyen feltételek mellett egy lánnyal?

Figyelt kérdés

1. Nem tud főzni.

2. Minden héten jár fodrászhoz.

3. Semmi olyan munkát nem végez, amely kosszal jár.

4. Naponta 2-szer szeretkezni-e kell.

5. Utálja a gyerekeket.

6. Sok fiúval volt már.

7. Egy szexistennő.


Ezen kívül kedves, aranyos, de sokszor goromba, de fontos neki, hogy szeressék és a fiú ne legyen féltékeny, ha más srácokkal is van együtt, hisz ez az élet rendje.


2016. júl. 9. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én igen.

20/F

2016. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Soha.
2016. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

S!O!H!A! és még azután se!!!


23F

2016. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%

Soha.

20F

2016. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha azt a napi kettőt, mikor nem lehetek ott, megoldja magának, vagy max. csajjal.
2016. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt dolog. Gyakorlatilag a külsején kívül (már ha egyáltalán jól néz ki) egy olyan tulajdonsága sincs, ami megfogna. A szépség pedig múlandó, hiszen a nők úgy öregszenek, mint a tej.


Gondolom eltartanom is nekem kéne...

2016. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hármas és a hatos miatt nem, nekem p..csásnak tűnik a lány
2016. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ha a fodraszhoz sajat penzen megy, ha nekem is megengedi, hogy mas lanyokkal legyek... ennyi :D
2016. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.) elôny lenne, ha tudna, de nem egy elvárás


2.) amíg nincs elvárva, hogy én ezt férfikémt észre is vegyem (pl. nem kell minden héten megdícsérni, hogy milyen jó lett az új frizura), addig felôlem nyugodtan.


3.) ha jól értem, akkor ez az 1.)-gyel kombinálva kb. azt jelenti,hogy semmi házimunkát nem végez... Összeköltözésnél ez már gáz, amihez nagyon sok minden kell, hogy ellensúlyozza, de a kapcsolat korábbi szakaszában még nem okoz különösebb gondot. Aztán, hogy késôbb hogy alakul, az elôre megmondhatatlan.


4.) vessetek meg, nevezzetek puhap*csnek, de azért a napi 2-t kicsit soknak érzem - fôleg, ha normális szeretkezésrôl beszélünk, nem csak tegyük-be-azt-tudjuk-le típusú valamirôl... szóval van annyi önkritikám, hogy nem vagyok benne biztos, bogy ezt hosszútávon teljesíteni tudnám. Én annyit tudok tenni, hogy megteszek minden tôlem telhetôt, azt ha elég, elég, ha nem, akkor meg keres valaki mást. A párválasztásnál azt nem szoktam mérlegelni, hogy vajon minden szempontból "elég jó" vagyok-e a másiknak - az a másik feladata, hogy ezt eldöntse.


5.) dettó, mint a 3as: a kapcsolat kezdeti szakaszában lényegtelen, ha esetleg eljutunk odáig, hogy ebbôl akár egy komolyabb kapcsolat is lehet, akkor kell elôvenni ezeket a témákat, és átbeszélni: addig bár,elyik fél hozzáállása változhat.


6.) sosem értettem, hogy ez miért számít.


7.) neten mindenki az...



Összességében nagyon nagy valószínûséggel nem ô lenne az, akivel az életemet leélném, de ha amúgy szimpatikus, értelmes, vonzó, stb, akkor egy próbát megérhet.

2016. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utálja a gyerekeket?idegen gyerekeket csak vagy azt jeleni hogy nem is akar sajátot se?.....ezt kéne tisztázni amúgy érdekelne egy ilyen lányka
2016. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!