Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek ilyen feltételek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Közölte hogy ha szétmennénk akkor én csak egyedül léphetek ki a kapcsolatból mert a gyereket ott kell hagynom neki.

Más szavakkal ha tönkremegy a kapcsolatunk valamien ok miatt a kisbabát/gyereket ott kell hagynom neki. Lehet soha nem is láttom újra a saját gyerekem..:(

Jogász a végzettsége, igy képes kijátszani a törvényeket.

Ti szülnétek ilyen feltétellel?


2015. okt. 30. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire butus azért nem lehetsz. Hány éves vagy? :)
2015. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25
2015. okt. 30. 22:29
 3/8 RRR ***** válasza:
100%

így ezért az egészért

hagynám ott a francba ezt a érzés nélküli valamit

2015. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fentiek elmondták, amit lehet erről az egészről. De Te nnem így látod. Az a kérdés, miéert nem.
2015. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Missi_Key ***** válasza:

szinte mindig a nőnek ítélik...

ami hülyeség

de ha már így kezdni..ehh..nem nem szülnék.

eleve azt feltételezi hogy szétmentek. temeg nyilván szeretnéd a kölköt,ugyhogy látni akarnád..

2015. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Sőt valőszínüleg a kapcsolatból is továbblépnék..

Egy esetlegesen megtörténhető dolog miatt már most fenyegetőzik.. Amiről esetleg ő is tehetne..

És nem kezel egyenrangúként, sőt elnyom, vagy el szeretne nyomni.. És érzelmileg előre zsarol, egy meg nem történt eseménnyel kapcsolatban..

Az ilyen érzelmi nyomorék menjen a pi..ába.. Már bocs..


Én nem hiszem, hogy az ilyen ember engem szeretne..

Törvényt kijátszani ilyen szinten nem lehet, maximum le tud fizetni valakit... Ha ő jogász, akkor megfefeő körökben mozogsz, hogy neked is megfelelő ügyvéded legyen.. De tényleg ezt akarod? Így élni, ilyen környezetben nevelni gyereket?

Vagy inkább lemondanál a családról? Megéri ezért a férfiért?


Gondolkozz, és beszéljetek róla, mert azért el tudom képzelni, hogy első felindulásában mindta, meg a saját bizonytalanságában, hogy mi lenne ha te elhagynád, és emiatt fenyegetőzik be, mert nem elég magabiztos..

Hü..lye viselkedés, de az emberek szoktak ilyet..

2015. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy dobnám ki, hogy a lába sem éri a földet. Szülni neki? Soha.
2015. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érzelmileg zsarol. Feltételezi, hogy szétmentek.

Ha már terhes vagyok, Dobnám a pasit és megszülném a gyereket, akit általában az anyának ítélnek, ennyire kijátszani nem tudja a törvényeket, ha meg úgy látszik csak elkottyantod, hogy miért lépnél le, érzelmileg zsarolt, fenyegetőzött és meg van oldva. Ha még nem vagyok terhes, akkor fognám magam és lelépnék minél hamarabb.

2015. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!