Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan férfival, akiről kiderül, hogy külsőleg "nem ütitek" meg a mércét nála, inkább a belsőtökért tetszetek neki?

Figyelt kérdés

Nos, engem most egy ilyen férfi szeretne "kifogni", párszor találkoztunk és jót beszélgettünk, szerinte okos vagyok és kedves, egyezik az ízlésünk sok téren, de hallomásból tudom, hogy külsőleg nem én vagyok az ideálja, hanemm az egyik barátnőm, akivel előttem boldogan kapcsolatot létesített volna, ha a barátnőm nem visszakozik.


Mégis mit tegyek? Ez így olyan felemás. Ő eddig ezt nem éreztette velem, semmi bántót nem mondott, mindig nagyon tisztelettudó, de most, hogy ezt megtudtam csak egy szamárnak érzem magam ló helyett.


2016. júl. 9. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban,detto Ugyanilyen szitu előtt állok tanácstalanul,Állítólag kimondottan csak velem tudná leélni az életét. Most csámcsogjuk át ezeket a dolgokat,mert nem tudom mi tévő legyek!?
2016. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Férfiak is írhatnak, akik voltak már hasonló helyzetben, hogy ők személyesen hogy élték meg ezt.


Barátnőim szerint egy próbát megér, de én is teljesen tanácstalan vagyok, én kifejezetten komoly férfit keresek, ő ilyen, de most akkor is ott van bennem ez a "nem vagyok elég jó, nem vagyok elég szép" érzés.

2016. júl. 9. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

nálam már volt olyan eset, hogy elsőre amikor látatlanban találkoztam egy lánnyal akkor nem jött be annyira, de másodjára sokkal szebbnek tűnt, szintén belső miatt :)


ideálra nekem a teltebb alak jön be, volt barátnőm átlagos alkatú volt mégsem volt a szexszel ilyen téren gond, mondjuk arcra tetszett az elejétől...


de én alapból belső alapján ismerkedtem...


23F

2016. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor ránéz majd a pasid a barátnődre vagy beszélgetnek, ideges leszel.Most lehet azt mondod nem, de valószínűleg nem fog tetszeni.

Kétszer jártam így, minkét barátnőm engem ordított le és megszakították velem a kapcsolatot,mert a pasijuk akit elutasítottam régebben, most beszélgetett velem.

2016. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te ismered magad, hogy ez hosszútávon mennyire okozna problémát, de ha már most kellemetlenül érzed magad emiatt, lehet, hogy nem sülne sok jó ki belőle. Engem valószínűleg zavarna a dolog :/
2016. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.
2016. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szép nő több van mint olyan, akivel egy tartós kapcsolatot el lehetne képzelni.

Magadnak generálsz csak problémát, azt is feleslegesen.

2016. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. Mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy mi van, ha jön egy olyan nő, aki igazán tetszik neki és elcsavarja a fejét. Ráadásul, mint mindenki, én is igénylem azt az érzést egy kapcsolatban, hogy a párom értem őrül meg, nem a barátnőmért...
2016. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Én őszintén nem értem a problémádat. Tényleg őszintén azt hitted, hogy csupa olyan férfival jársz majd életed során, akinek te vagy az ideálja?

Nekem is azt kéne hinnem, hogy a 170 centimmel majd találok olyan nőt, akinek pont én vagyok az ideálja?

Ezek számomra annyira nem életszerű gondolatok.


soha az életben nem érintettem még olyan nőt, akire igazán azt mondtam volna, hogy "jaj istenem, ez az nő, akiért megszülettem". Ezrével látni ilyeneket képeken filmeken, klipekben, de azt hinni, hogy egy ilyen kaliber szóba állna velem és potenciális férfiként gondoljon rám, nagyon távol áll a világ működésétől.

2016. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ez nem lehetetlen koncepció. Mi a párommal kölcsönösen olyan pár vagyunk, hogy egyikünknek sem jött be elsőre a másik. Így barátságból startoltunk, és ahogy ismertük meg egymást, úgy nőtt a vonzalom is.

Ma már nem átlagosnak tartom, hanem kiválónak. És nekem is megvan az az előnyöm, mivel nem a külsőmmel fogtam, meg hogy elnézőbb a testi változásaimmal kapcsolatban. Mivel a belsőre alapoztuk a kapcsolatunkat.

Nálam már bepróbálkozott azóta egy külsőre ideális férfi is, de nem hagytam el a párom mert szeretem.

És őt is napi szinten körbeveszik a szebbnél, szebb nők, mégsem csal meg. Viszont nekem nincs abból lelki gubanc, hogy nem vagyok egy istennő, mert tudom, hogy nem vagyok egy istennő. És nem is várom el, hogy annak tartsanak.

Az ideál meg egy dolog. Én sem azzal vagyok együtt akit megálmodtam magamnak, de le nem cserélném, semmi pénzért.


Tehát szerintem itt te nem vagy szamár, csak ha úgy tekintesz magadra. Én is a belsőmmel fogtam meg a párom, mert a külső esélytelen volt. És fel tudtam dolgozni és egy 7 éve tartó harmonikus kapcsolatban élek a párommal.

2016. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!