Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem rögeszmém, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem rögeszmém, hogy akik párkapcsolatban vannak, azoknak hasonlítanak egymáshoz? Csak én szoktam furcsállni azt, ha valaki csak úgy bárkinél bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Persze, nem törvényszerűen állítom azt, hogy "kell" csak úgy néz ki jól egy pár, az én elképzelésemben. Többször volt már olyan benyomásom, hogy egyes ember úgy próbálkozik egy kapcsolatra valakinél, hogy közben össze sem "illenek", mégis mintha valami üres szimpátia hajtaná azt aki nagyon próbálkozik közben, aztán nem sikerül.


Megértem, ha valaki majd előítéletesnek tart ebből a leírásból:D, bár én sem általánosan gondolkodom, csak esetenként furcsálltam már jónéhány embert ilyen helyzetben.



2016. júl. 10. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember úgy keres párt magának, hogy "jajj de jó, ez a pasi/csaj tök jól néz ki, de jó lenne ha járnánk"

A személyiség akkor derül ki mikor 2-3 hónapja együtt vannak, és rájönnek, hogy valami nem jó. Rosszabb esetben az esküvő, gyerekek, közös ház után jönnek rá erre, de ahhoz idiótaság kell.

2016. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Mivel valakit megismerni idő, így kénytelen vagy a külső alapján bepróbálkozni.


De amúgy egyetértek veled. Az ellentétek vonzzák egymást egy nagy baromság. Azonos elvek a világról, azonos szexualitás elengedhetetlen.

2016. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem egy tartós kapcsolatnál alap, hogy a fontos dolgokban hasonló véleményen legyenek a felek, és a szex passzoljon. Enélkül a rózsaszín köd után jön a válókereset, ahol indokként "a fokrémes tubus közepén nyomja ki a fogrémet, a vége helyett" hozzák fel.
2016. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindezzel alapjáraton egyetértek, habár labilis személyiség vagyok, és nehezen lehet a személyiségemen eligazodni.

Én még azon is meglepődők, ha valaki külsőleg "tér el", szerintem van egy olyan, amikor nem csak úgy hajtok rá valakire, hogy jócsajnak/pasinak tartom, hanem látok rajta valamit a stílusában is pl., ami eleve közel áll hozzám.

Olyankor nagy iróniával szoktam nézni, ha valaki úgy próbálkozik, hogy nem látom azt, és nem azért, mert nem nézne ki jól.:)

2016. júl. 10. 01:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem csak te gondolod így. Én is így gondolom. Szerintem is akkor aranyos egy pár amikor hasonlítanak egymásra. Még külsőre is, külsőre legalább nagyvonalakban. Nagyon fontos hogy passzoljon minden, sajnos az ellentétek nem vonzzák egymást... Ha elsőre úgy gondolják hogy ők mennyire összeillenek, később fog megmutatkozni az hogy egyáltalán nem illenek egymáshoz.
2016. júl. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont így gondolom én is :D Ha ránézek egy férfira egyből azt nézem hogy mi az amiben hasonlítunk. Pl. a tekintetét szoktam megnézni egy férfinak. Nekem az nagyon fontos hogy mi jön át belőle. Vagy a kisugárzás. Nekem nem is fontos hogy egy srác tökéletes legyen hanem inkább hogy fogjon meg benne valami. Ez fontos! Előző voltam.
2016. júl. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fura megfogalmazásod van... Amikor 2 embernél elkezdődik valami "love", akkor többnyire a kémia dominál, vagy az ellentétes személyisége nyerő szempont a másiknak, vagy épp az, hogy valamiben hasonlítanak egymásra. Idővel kölcsönösen formálják egymást, így valóban hasonlítani fognak egymásra, de mégis lesz köztük egy olyan, aki erősebb, tehát "vezér" lesz a kapcsolatban.
2016. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ne te akard megmondani, egy kapcsolat mennyire működhet az alapján, külsőre ki hogy néz ki, mert nem tudsz róluk az égvilágon semmit. Rám egyik párom se hasonlított, de még egymásra se hasonlítottak, és kb mindegyikre megkaptam, hogy kaphatnék sokkal jobbat. Mivel dekoratív csaj vagyok, gondolom valami magas izmos szépfiúval jól mutatnánk, de én azokat unalmasnak találom. Egyik pasim sem volt modell típus, és nem is bánom, ezen kívül abszolút nem életcélom vadidegenek szépérzéke szerint kiválasztani azt, hogy kivel randizzak.
2016. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8 Nekem is egyáltalán nem volt célom, hogy másoknak megmondjak bármit, ezt a kérdést magamra vonatkoztatom, nem foglalkoztatott semmilyen formában más magánélete :D

"Bárkinél bepróbálkozik" javítom *nálam be próbálkozik* -ra.


# 7 Azt viszont (magamon) én furcsállom, hogy nálam nagyon ritkán van meg ez az érzés, hogy "kémia".


Jó leírások, köszönöm, mentek a zöldek.

2016. júl. 14. 23:03
 10/11 A kérdező kommentje:

Abból a szempontból félre is értetődött a kérdés, hogy én sem azt fejeztem ki, hogy "csak hasonlóval randizok", hanem hasonlónak képzelem el a Páromat, mármint akit komolyabban páromnak neveznék, egy időután:)


Valószínűleg izgalmas lehet sok mindenkit 'kipróbálni' azonkívül, én nem tudom milyen, nem is a bármilyen párkapcsolatra vonatkozott a téma.


Sok olyan párt láttam, akik nagyon hosszú ideig, szorosan együtt voltak egymással, és hasonlítottak egymásra, nagyon "találtak".

2016. júl. 17. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!