Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az hogy kirázza a hideg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsír Áf kérdése:

Mi az hogy kirázza a hideg? (jó értelemben)

Figyelt kérdés

Bent a munkahelyen csak kollégák vagyunk, de magánéletben sokat beszélünk telefonon (napi szintem), mindenről. Én egyedül nevelem gyerekemet, neki nincs senkije. Egyik nap megkérdezte, hogy nem-e lehet szó többről... a válasz egyértelmű volt, így át szokott járni "beszélgetni".

Nem beszél érzésekről, sem jövőről. Én nem merem kérdezni. Nem tudom hányadán állok vele, ha sétálunk akkor is úgy mint két idegen egymás mellett.

Azt mondja, hogy mióta meglátott az első nap óta csak rám gondol (ez látszik rajta... én is így vagyok vele)

Nagyon megégette már magát nem mer... fél... stb. (ezt tudom hogy így van, én is)

Azt mondja, hogy ahogy hozzá érek kirázza a hideg, de jó értelemben, ahogy bennem elélvez, akkor is. Ilyet még soha nem érzett.

Vajon mit érezhet? Mi az hogy kirázza a hideg??? Ezt hogy kell elképzelni? Lehet ebből több is?

Ő sem fiatal, ahogy én sem...



2016. júl. 10. 09:37
 1/6 Blade Bone ***** válasza:

Kirázza a hideg, vagyis nem szokványos, hétköznapi amit kivált belőle az érintésed.

Ha ilyen érzések vannak és már hangot is adtatok ennek, össze is jöhetnétek, nincs mitől félni. :)

2016. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van valami köztünk, az biztos... de mi ezt szerintem ő sem tudná megfogalmazni. Több mint szex...

De mi is az hogy hideg kiráz ahogy hozzám érsz...

- kíván?

- szerelem?

vagy mi???

2016. júl. 10. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az h jó veled.az h boldog ,csak n meri a csalódás miatt azt mondani oké, legyünk együtt..
2016. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked senki, soha nem csókolt még a nyakadba?

Akkor tudnád.

Arra viszont nem fogadnék, hogy ő ennél a szexkapcsolatnál többet akar.

2016. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolod így?
2016. júl. 12. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, mert ezt írod:

"Nem beszél érzésekről, sem jövőről .... ha sétálunk akkor is úgy mint két idegen egymás mellett."


Hát ez elmegy egy dugópajtival, de felnőtt emberi kapcsolat kialakulása ritkán történik így.

2016. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!