Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy nő nem fürdik mert hideg van?

Figyelt kérdés
Feleségem nem dolgozott ma, tegnap este meg fürdött és ma nem fürdik mert ugye nincs fűtésünk és hideg van. Szerinte nem gáz ha majd csak reggel le fürdik, ráadásul ma délután meg jött neki.
2015. szept. 28. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A víz is hideg ami a csapból folyik ?
2015. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fél hogy megfázik a hidegben. Ez annyira nem gáz..
2015. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
36 órát ki lehet bírni fürdés nélkül, semmi baja nem lesz tőle. Nem úgy, mint a hidegtől.
2015. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Egész nap otthon volt, nem koszolódhatott be túlságosan, nem lesz semmi baja, ha este helyett reggel fürdik.
2015. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez nem olyan, mint hogyha valaki hetekig nem tisztálkodik. A menses meg amúgy is elnyomhatja annyira az embert, hogy legszívesebben ki sem kelne az ágyból.
2015. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek valami olajradiátort, amivel fürdés előtt fel lehet fűteni a fürdőt ilyenkor, amikor még fűtés nincs, de fürdeni hideg van már.

Nagyon hasznos.

2015. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz,de amikor nálunk még nem volt rendes fűtés,alulról lezuhanyoztam két perc alatt,a felső részt meg nem vetettem le.
2015. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fürdőszobámat felújították, három hét alatt egyszer fürödtem. Fazékban melegítettem vizet, és lavórban mosakodtam, de bevallom, azt se minden nap. Túléltem.

Mondjuk nekem rutinom van benne, mert fürdőszoba nélkül nőttem fel, felnőtt koromig egy héten egyszer volt fürdés.

2015. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Internet van, fűtés nincs. Bravó. Cukrot nektek.

Amúgy ha egyedül vagyok, és hullafáradt, van, hogy én is reggel fürdöm. Ha valaki mással élek, akkor sose csinálnék ilyet.

2015. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem mindenhol divat ám mindennap fürdeni.és nem valami harmadik világbeli országra gondolok ,hanem pl tőlünk nyugatra.

amúgy ha megjött ,akkor azért lent lemosnám magam ,de csak a komfortérzet miatt ,baja nem lesz ha kihagyja.más esetben nem nagy szám szerintem ,ha valaki nem fürdik egy nap ,főleg ha nem csinált semmit jóformán.

2015. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!