Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén leszólított egy hostess. Eddig semmi extra nincs, sokakkal volt már ez így. Beszélgettünk olyan témákról is, amiket abszolút nem lett volna kötelező érinteni (hobbik, érdeklődési kör, ilyenek). Mindezekről már azután, hogy Kiderült nem felelek meg a követelményeknek hogy felirjon (a korom miatt egyébként). Nagyon szimpatikus volt az első pillanattól kezdve. Azóta is zavar, hogy nem hívtam el valahova. Hogyan tudnám megtalálni?

2016. júl. 10. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Névtáblája nem volt? Vagy nem említett semmi személyeset, amiből kiindulhatnál? Melyik városban történt a dolog? Talán nem ez volt az utolsó alkalom, hogy ott hostesskedett. Én a helyedben párszor visszamennék arra a helyre, ahol találkoztatok. Sok sikert! :)
2016. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sajnos nem volt névtáblája, és nem mondott semmi olyat, amiből ki tudnék indulni, hogy hol lakhat/lehet...az össz amit tudok, hogy az Erste-nek dolgozik, vagy legalábbis az ő standjuknál volt. Illetve személyleírást tudnék róla adni. Az bevalhat esetleg, hgy bejárom a plazakat hátha ott lesz valamelyikben?
2016. júl. 10. 13:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Budapesten, a Westendben történt ez
2016. júl. 10. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy beszéltetek hobbikról, akkor nem említett semmit, amiből ki lehetne indulni? Amire nincs igazán reális esély, de megtörténhet, hogy szembejön az utcán/együtt utaztok a metrón, de Budapest túl nagy, hogy ez bejöjjön. A hostesskedés amúgy nem egy alkalom szokott lenni, szóval simán lehet, hogy diákként végigdolgozza a nyarat. Régebben én is csináltam, heti kétszer osztottam szórólapot, mindig ugyanazon a forgalmas a környéken. Ha van rá időd, a westendbe szerintem érdemes lenne többször bemenni a következő napokban vagy hetekben, ha nem ő van ott, akkor is érdemes rákérdezni, tudják-e a lány nevét vagy valami infót róla, ami alapján megtalálod.
2016. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg itt: [link] vagy itt [link] de csak ha van kedved végignézni 1200 profilt úgy meg jópár képet úgy, hogy egyáltalán nem biztos a siker :D
2016. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy heti egy szabadnapom van. Most például a mai, de jövőhéten mindenképp visszamegyek, hogy megnézzem. Mondjuk azt mondta már nem lesznek ott sokáig, mert máshova teszik át őket. Nemhiszem hogy pont az utcán jonne szembe (bár így lenne), de majd meglátom. A hobbikrol pedig csak általánosságban beszéltünk. Az a baj, mióta találkoztunk, nem tudom kiverni a fejemből
2016. júl. 10. 17:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végignézem az egészet ha kell :)
2016. júl. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!