Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kezdenétek kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kezdenétek kapcsolatot ilyen pasival?

Figyelt kérdés
A pasi 30 éves, rendes, van munkája dolgozik de viszont a szüleivel lakik.Nincs testvére de ha kerül barátnője szeretne külön élni a szülőktől.
2016. júl. 10. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Persze, semmi problémám az ilyen pasival.
2016. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszönöm..mert sokak szerint amelyik pasi 30 éves korban a szüleivel lakik azzal baj van..és nehezen találnak párt.
2016. júl. 10. 10:48
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
En nem es megmondom miert: szoval ha van munkaja, akkor van penze is kulon lakasra, ennek ellenere a szuleonel lakik. Ebbol kovetkezik hogy onallotlan, szereti ha kiszolgaljak mert a mama hotel sokkal kenyelmesebb, valoszinu ilyen anyuci pici fia stilusu srac akii a leendo baratnojetos is elvarja hogy olyan kenyelmet, kiszolgalast nyujtson neki mint anyuka. Nalam felejtos az ilyen pasi.
2016. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:
82%

Nem feltétlen az a baj,ha a szüleiddel laksz,hanem ha anyukád szedi össze a szennyesedet a szobádból, ő melegíti meg neked a kaját, fogalmad nincs,mennyibe kerül egy kilo kenyér és nem tudsz egy csekket befizetni.

Ellenkező esetben no para.

2016. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség általánosítani, attól, hogy 30 évesen otthon lakik még lehet, hogy segít mindenben, és nem várja el, hogy kiszolgálja az anyja. Egyszerűen csak mondjuk nincs kedve X ezer forintot kidobni az ablakon azért, hogy elmondhassa, hogy egyedül lakik, vagy épp nem is szeret egyedül élni, és csak akkor szeretne elköltözni, ha van kivel.. szerintem ezek teljesen érthető dolgok. Ha azért lakik otthon 30 évesen, hogy kiszolgálják, akkor persze gáz.. de nem szeretem az általánosítgatásokat..
2016. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

4: Persze, mert Magyarországon olyan kruva jók a fizetések, hogy mindenki megengedheti magának a 80-n+1 ezer forintos albérletet amihez még jön a rezsi és a közös költség...


Én is inkább hazaköltözöm a szüleimhez, mert rohadtul nem éri meg fenntartani egy önálló albérletet a semmire. Így meg legalább fogok tudni spórolni talán.

2016. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Sehol nem 80ezer az alberlet maximum Pesten, nagyobb varosokban a panelhazakat 30-40 ert siman lehet berelni. Nem szeretem a hiteleket de lakasra megeri felvenni, a havi torleszto reszlet kb annyi mintha albit fizetnel, es 15-20 ev mulva lesz egy sajat lakasod.
2016. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki nagyon akar, tesz érte és külön költözik. Több olyan embert ismerek, aki mély szegénységben élt, de céltudatosan dolgozott, tanult és sokkal fiatalabb korában külön költözött albérletbe. 30 évesen legyen már független a szüleitől.
2016. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem gond, ha élt már külön és tudja hogyan is zajlik a valódi élet. Plusz akkor mindig nálam találkoznánk, mert nem vagyok hajlandó más embereket kerülgetni. Se családtagot, se lakótársakat.
2016. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!