Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanátok a barátnőtökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátnőtökkel ha mindig szándékosan sértegetne bántana?

Figyelt kérdés
Mai szituáció, vettem ki jégkrémet ilyen dobozost ő főzött, én raktam magamnak, mondtam, hogy alig lehet rakni, mert úgy megvagy fagyva, erre elrakom, megvárja még bemegyek a szobába akkor rákezd, hogy nem igaz, hogy neki nem tudtam rakni, egy szóval se mondta, hogy kér-e, na de én gondoltam kedves leszek és rakok neki, így kimentem és raktam egy kisebb jénai edénybe neki, mert sok féle van itthon 2 doboz amibe van 7 íz gondoltam nem keverem hanem kipakoltam körbe ilyen jénai tálba, mondtam itt a fagyi, gyere erre... volt kb 10 perc mire eljutott oda, hogy odamegy, akkor megint elkezdett velem kiabálni, hogy hogy lehetek ilyen hülye, miért nem serpenyőbe rakom ki neki vagy tálcára.. sokszor csinál hasonlókat sokszor bánt meg ilyenekkel. Nagyon elgondolkoztam ma a szakításon.
2016. júl. 10. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hisztis p.csa lehet ez a csaj. Hány éves? 15? Papucs leszel mellette, ha nem állsz a sarkadra. Később még rosszabb lesz.
2016. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Szerintem az van, hogy hagytátok, hogy alakuljon a kapcsolat, ahogy alakul a nagy szerelem után, és kb itt lyukadtatok ki. Más a szemléletetek és ezért vannak a sértések.

Ezt lehet orvosolni kommunikációval. Ha pl rákérdezel, hogy "szívem, kérsz jégkrémet? hova tegyem és mibe?"

Lehet, hogy egy ideje együtt vagytok, de nem igazán ismeritek egymást. Mintha csak párhónapos lenne a kapcsolat. Ha meg nem akarsz ebbe energiát feccölni, akkor marad a szakítás. De mivel a másik kapcsolatban is egy külön individuummal fogsz egy párt alakítani, ezért jobb ha legközelebb már nemcsak hagyod, hogy alakuljon ahogy alakul, hanem odafigyelsz a kapcsolatra és próbálod minél jobban megismerni a másikat és ápolni a kapcsolatot.

2016. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Zsák a foltját mindig megtalálja.

2. Te is miért vagy ilyen csajjal, ha irritál a viselkedése?

3. Megkérdezted már, hogy miért így viselkedik? Elbeszélgettél már vele, hogy változtasson a viselkedésén?


Mert ugye szakítani könnyű, de előtte megbeszélni a problémákat az ma már ezek szerint luxus!

2016. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Jujujj.Ezt nőként mondom. Nem menstruál?
2016. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A 3-as válaszoló egy fetfigyulolo pitsa vigyázz! Azt javaslom gyorsan hagyd ott ezt a nőt. Csak lehúz, sárba tiporja az akaratod. Csak az jó neki amit ő csinál, azt akarja hogy kiszolgald, de ő nem ad semmit. Volt dolgom hasonló nővel, leszolta a dolgaim. A legrosszabb fajtából való
2016. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nőként mondom, b*szd már szájon egyszer....
2016. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért akar serpenyőből fagyit enni? :D
2016. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, miért enne serpenyőből fagyit, ha csak nem sült fagyi. :D Van egy haverom, kb. ugyanilyen hisztis 3,14csa a barátnője. Mondtam már neki, hogy a helyedben...
2016. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bántóan mondta a serpenyőt.. nem azért mert abból akarja -,-
2016. júl. 10. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csak gondolkozz a szakításon. Vesd fel neki mint opciót, reagálásképp a viselkedésére. Hátha észbekap. Hátha.. :D
2016. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!