Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mit takarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit takarnak pontosan ezek a kifejezések, hogy "jó nő", "10/10-es nő", "bombanő" és a többi?

Figyelt kérdés
Akár képet is küldhettek!
2016. júl. 10. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

van a "nekem 10/10-es csaj" és van a "10/10-es csaj"


a nekem 10/10-es azt jelenti, hogy nőiesen telt (van rajta mit fogni, de nem elhízott!) és nagyon kedves szeretni való lány...


a 10/10-es csaj nálam meg az általánosságban vett csajok, amiket általában jónak ítélnek a férfiak...


23F

2016. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

a 10/10 az olyan nő, mi annyira szép, hogy már nem kéne.

Úgy érezném, hogy összemocskolnám, ha hozzáérnék(és eléggé szeretek "mocskolni").

Pl. [link]


Aztán van a nagyon jó nő, aki majdnem ugyanez a kategória, csak valahogy személyesebb. Mondhatni nekem 10/10-es, de lehet, hogy a többségnek max 8.

Ilyen nekem pl.

[link]

[link]


Aztán vannak a simán jó nők, akik helyesek, szépek, kívánatosak, csak semmi zsigerit nem váltanak ki.

Közülük érdemes asszonyt választani a magunkfajta hétköznapi halandónak. Pl.

[link]

[link]


De ismétlem, ezek is gyönyörű nők még mindig.

2016. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem azt jelentik ezek a meghatározások,hogy az illető hölgy egyszerűen TÖKÉLETES...És a külső megjelenésének összhatásában hiba nincs...
2016. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó nő = elvinném.

Bombanő = többször is elvinném.

10/10-es nő = elvinném, de soha nem engedném el.

2016. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:

[link]


Nekem ő 10es lenne, bár celebecske, de azért tetszik nagyon. Hasonló fejforma, esetleg arcvonalak, az nagyon bejönne. :) Dee semmi sem kritérium, mert a belső alapján döntenék, az számít jobban.

2016. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!