Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek, kell ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek, kell ilyenkor venni valamit vagy csak úgy állítsak be?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel jól kijövünk, megbeszéltük a barátság extrákkal dolgot, nem leszünk párkapcsolatban de összejárunk dugni meg jó időt tölteni egymással. Holnap fogok menni először hozzájuk, mit vegyek csoki viràg vagy nem kell semmi?

2016. júl. 11. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ha úgyis csak dugtok?
2016. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én idősebb vagyok, és nem értem ezt a gondolkodást. A lányok mindig is arra vágynak, hogy valaki a társuk legyen és szeresse őket. Ezt a viszonyfajtát a lány javasolta vagy csak rákényszerül? Szerintem egy együttjárásban nagyon sok szépség van, kár kihagyni. Szüleinek mennyire fog ez tetszeni, hogy csak testhasználat lesz? Vagy ha neked lesz lányod?
2016. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ohh minek a virág ? Ha szerelmes lennél a lányba akkor nagyon szép gesztus lenne de így hogy csak dugni mész szerintem elég ha elviszed magad.
2016. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
hát nem tudom a mi köreinkbe a havero nem dugnak csak úgy
2016. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3: Igen, a lányok mindig társa vágytak, kivéve az ilyen haszontalan ribiket.....

Hogy lehet erre rákényszerülni? Ilyen nincs. Most valaki vagy akarja vagy nem. Normális embert nem lehet ilyenekre kényszeríteni.

2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért csak dugni jártok össze? Mi ebben a jó? Szerelemre amúgy is képtelenek vagytok? Vagy addig dugtok csak egymással, ameddig szerelmesek nem lesztek (valaki másba)?

Részletezd egy kicsit, hogy ez miért jó? Szép dolgokról maradtok le, hiszen a szerelem egyik legjobb dolog a világon..

2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hatosnak: én nő vagyok és mindig igyekszem magam a mások helyébe képzelni.

Most valahogy így: a lány egyedül van és a fiú nagyon tetszik neki. Szeretné ha egy fiú fontosnak érezné. Azt gondolja ha ebbe belemegy, legalább találkozhat vele, és ha a fiú jobban megismeri beleszeret, és együtt maradhatnak. Felnőttként tudjuk, hogy ez nem fog így működni, de tiniként hiszünk abban amiben hinni akarunk.

2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert nemsokára távol kerülünk egymástól és nincs értelme belemenni fontosabb és mélyebb dolgokba
2016. júl. 11. 14:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Csoki virag semmikepp.Bort v mas piat.
2016. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kotont!
2016. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!