Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tehetek ilyenkor? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetek ilyenkor? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bevallotta nekem pár hónapja,hogy szerelmes belém, de én csak barátilag viszonoztam. Ettől függetlenül nagyon jól kijöttünk egymással.. most pár hónapra rá én is rájöttem, hogy érzek iránta valamit. Szerintetek mit tegyek? Már nem szoktunk beszélni.. ő 16/F
2016. júl. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
barátilag mér nem maradt meg, de sztem ha szeret ak ad esélyt 2/3 al megszavazuk ha kell
2016. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostmár 3/4 :))
2016. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi történik itt?:DDDDD
2016. júl. 8. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Segítünk neked._.

#2voltam

2016. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leesett, koszonom #2es :D
2016. júl. 8. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a munkám:)

#2voltam

2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!