Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a szép nők bunkók, lenézőek, beképzeltek és buták?

Figyelt kérdés

Egy kevésbé szép lány is lehet ilyen, mégis a szépek vannak elítélve, hogy biztosan kihasználnak mindenkit, beképzeltek, nincs jó személyiségük.

Közben meg sok szép lány van, aki nem ilyen, de őket is ennyibe veszik és csak megdugni akarják, megismerni nem.


2016. júl. 11. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Továbbmegyek: minden nő bunkó, lenéző, beképzelt és buta.
2016. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert szűklátókörűek, és ők maguk a buták, előítéletesek.
2016. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Ma már kétszer is volt róla szó, hogy az a nő, akit csak megdugni akarnak az olyan is...
2016. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom 1-2 alkalommal csúnyán elbánt velük 1-1 ilyen nőci. Aztán onnantól instant mindnkit annak kell tartani. (bizarr)
2016. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Talán rossz tapasztalat, hogy akik egy adott férfinak tetszett és bepróbálkozott bunkón elküldte, és mivel tetszett neki az nyilván szép.

De szerintem sincs összefüggés a külső, és a bunkóság között, na meg a szépség is relatív ugye.

Vagy egy dekoratívabb lány is lehet közvetlenebb jófejebb, és egy kevésbé dekoratívabb is lehet bunkó.

Talán annyi összefüggést vettem eddig észre, hogy a lazább lányok, nyitottabbak, míg sok zárkózottabb, csöndesebbnek tűnő pedig gyakran bunkó és rögtön elutasító.

2016. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
igazad van, mert akivel megismerkedtem itt, az inkább átlagos lány volt és akibe évekig szerelmes voltam az is, és sokkal undorítóbb módon koptattak le arra hivatkozva hogy túl vékony és magas vagyok hozzájuk, mint a szép lányok akik csak annyit mondtak hogy hízhatnék még és lehetne kicsit rövidebb a lábam.
2016. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem fogsz motiválni arra ezzel a kis koholt szösszeneteddel, hogy rámásszak akármelyik szép csajra is 879. jelentkezőként. Majd ha piros hó esik. Ja, és nem kéne a hozzám hasonlóan rusnyább srácokat hülyíteni az ezekhez hasonló szarokkal. Csak jóindulatúan útba igazítalak, mielőtt sértésnek vennéd.
2016. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Mert a többség jellemzôen a hellyel-közel valahogy kinézô lányoknál próbálkozik, így velük kapcsolatban van tapasztalata.


De teljesen igazad van, simán elképzelhetô, hogy ezek a csúnyácskább nôkre is igaz.

2016. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ipkisz Láb ez csak egy átlagos utasítás volt, nem pedig tanács, hogy mit tegyél.
2016. júl. 11. 20:04
 10/21 A kérdező kommentje:
Hopp elírtam.Akkor még egyszer: ez egy átlagos kérdés volt, nem utasítás vagy tanács számodra. Nem kell felkapni a fizet, ez csak egy kérdés.
2016. júl. 11. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!