Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én nem tudom mire vélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én nem tudom mire vélni?

Figyelt kérdés

Nem féltékenykedős alapon, csak puszta kíváncsiságból megnéztem párom exének a facebook profilját. Párommal másfél éve vagyunk együtt és sokszor vagyok náluk, így a szülei is jól ismernek. Ez a lány az első szerelme volt és több évig voltak együtt, de aztán kb a mi megismerkedésünk előtt egy évvel szakítottak(a lány hagyta őt ott). Nézegettem az adatlapját és észrevettem, hogy a párom apja like-olgatja a lány fotóit. Valahogy ezt nem tudom hova tenni, mert az oké, hogy addig like-olja a képet amíg együtt vannak a fiával, de láttam olyan képet is ami nemsokkal azután került róla ki, hogy szakítottak és azt is like-olta az apja. Alapvetően ez engem nem zavar és nem lesznek tőle álmatlan éjszakáim sem (még ha úgy is tűnhet így hogy hajnalban írogatok ki efféle kérdéseket) csak én ezt valahogy furcsának találom és kíváncsi vagyok más ezt hogy látja. (Mint mondtam nem ez életem nagy problémája úgyhogy az ilyen "szánalom hogy ilyen facebookos hülyeségeken problémázol" hangvételű válaszoktól kíméljetek:))

24/L


2016. júl. 12. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Több évig együtt voltak,a szülei nyilván kedvelik, lájkolgassa csak,ha akarja.

Nem kell ebbe semmit belelátni.

2016. júl. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en exem anyja, sot nagynenje is szokta lajkolni a kepeimet, nincs ebben semmi.
2016. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi furcsa. Nekem is ismerősöm a lányom exe, lájkolni is szoktam, fel is köszöntjük egymást.

Ez nem jelenti azt, hogy ne szeretném a jelenlegi párját, aki már a vőlegénye.

Azért mert szakítottak, ugyanaz a kedves srác maradt, ők sincsenek haragban, egymásnak is ismerősei.

Szerintem ez teljesen normális.

2016. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akit ennyire érdekel, hogy ki mit lájkol annak el kéne gondolkodnia az élet nagy dolgain. Ne haragudj.
2016. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak nem kell, talán nekem még jó ágymelegítőnek.
2016. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!