Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom sokáig zaklatott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom sokáig zaklatott, most pedig "kitörölt" az életéből. Nem tudom mire vélni. (? )

Figyelt kérdés

Két és fél év után szakítottunk, én mondtam ki, hogy legyen vége. (Nagyon féltékeny, birtokló típus a volt párom. Arra is volt példa, hogy feltörte az email, facebook fiókomat, folyamatosan kontrollált, legalább napi tízszer felhívott telefonon.)

A szakítást sokáig nem tudta feldolgozni, továbbra is napi kapcsolatban akart maradni. Én fél év egyedüllét után új párt találtam, akire az előző párom természetesen nagyon féltékeny volt, szidta, mint a bokrot, még azt is tudni akarta, hogy lefeküdtünk-e már, szóval elég betegesen féltékeny volt.

Azóta talált magának egy lányt, de kérte, hogy tartsuk a kapcsolatot továbbra is, mert fontos vagyok neki, és szeretné tudni, hogy mi van velem.

Ez így rendben is volt, időnként beszélgettünk a facebookon, de most észrevettem, hogy ő is és a barátnője is letiltott. (A lányt korábbról ismerem, de nem voltunk soha közeli kapcsolatban.) Nem értem, mi okuk volt erre, mert én nem kerestem soha az exbarátomat, mindig ő írt nekem.

Nem zavar különösebben, hiszen boldog párkapcsolatban élek, csak nem tudom mire vélni, főleg hogy ő ragaszkodott ahhoz, hogy rendszeresen beszéljünk.


Ti mit gondoltok erről?

22/L


2014. jan. 16. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen természetesen túllépet rajtad.
2014. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes lett és már nem érdekli mi van veled.éli az életét.
2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

En orulnek, h megszabadultam vegre tole...

Vagy esetleg neked imponalt, h folyamatosan fut utanad?

2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, ahogy írtam is, nem zavar, csak ez a letiltás annyira udvariatlan dolog szerintem.
2014. jan. 16. 17:05
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az új barátnőjének nem tetszett a dolog(következtetve abból, hogy a csaj is letiltott), így megkérte az exedet hogy ő is tiltson le. De szerintem ez jobb is így.
2014. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kapcsolatfüggő és most már van új "függése", ennek rendel alá most mindent.
2014. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4 Letiltást rendszerint az kap, aki egy másik embert a háttérben rágalmaz.

Meg az szokott kapni letiltást, aki mikor szarban volt akkor tudott kapaszkodni a másik emberben, mikor kidobták otthonról, és nem volt hová mennie, de arra nem képes, hogy tisztességes körülmények között vállalja az ism eretséget, és ne fórumokon különböző regnevek alatt irkáljon titokban, kutakodva.

2014. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg az szokott letiltást kapni, aki különböző regnevekről a pasija exe után koslat, kutakodik és lesi az ex oldalát.
2014. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az ember vállalja a multját és annak szereplőit tisztességgel.Jellemmel, és tartással:)

Főleg ha önmagától elvan ájulva mert "diplomás" felső körökhöztartozó.


Nekem nincs diplomám, valszeg már nem is lesz,nem tartozom a felső körök közé(nem is akarok) mert nem kell, de ezt még az én neveltetésem is tudja:D

2014. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy a barátnője is betegesen féltékeny, vagy joggal féltékeny az exed megszállottságát látva.
2014. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!